کد خبر: ۷۰۲۹۴۵۰
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱

وقوع انفجاری مهیب در یک خانه باغ در اطراف روستای مرزیجران منجر به مرگ دو زن و تخریب محل حادثه شد.

انفجار پیک نیک در یک خانه باغ / ۲ نفر جان باختندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از آتش نشانی اراک، وقوع انفجار و آتش‌سوزی در یک خانه باغ در ساعت ۲۱:۱۸ روز سه شنبه ۱۵ مرداد ماه به سامانه ۱۲۵ اعلام شد .

بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک، نیرو‌های عملیاتی ایستگاه شماره ۱۱ از کوی الغدیر به همراه گروه امداد و نجات ۱۴۳ از ایستگاه شماره ۴ واقع در میدان فراهان و خودروی حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه در کنار گذر شمالی اراک به سمت روستای مرزیجران، تقاطع کوره‌های آجرپزی رهسپار شدند.

افسر آماده عملیات آتش نشانی اراک در این خصوص اظهار کرد: محل حادثه یک خانه باغ بود که بر اساس مشاهدات عینی، یک دستگاه پیک نیک که برای طبخ غذا از آن استفاده می‌شد به یکباره منفجر شده و باعث تخریب و ریزش سقف این خانه باغ شده بود.

او با بیان اینکه بر اثر این حادثه، آتش سوزی نیز رخ داده بود، اضافه کرد: نجاتگران آتش نشان به سرعت آتش را خاموش کردند و با توجه به اینکه سقف و دیوار کاملا تخریب شده بود و به گفته افراد حاضر در محل حادثه، دو نفر در زمان بروز انفجار در داخل این خانه باغ حضور داشتند، عملیات آواربرداری از همان لحظات نخست شروع شد.

این افسر آماده عملیات آتش نشانی ادامه داد: آتش نشانان پس از ۲ ساعت تلاش مستمر، پیکر بی جان این دو نفر را که هر دوی آن‌ها خانم بودند یکی پس از دیگری از زیر آوار خارج کردند.

او  با اعلام این که علت وقوع این حادثه هم اکنون به کمک کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است، افزود: پیکر‌های جان باختگان برای انجام تحقیقات لازم و بررسی علت حادثه و مرگ این افراد، به عوامل انتظامی سپرده شد و به پزشکی قانونی منتقل شدند .

انتهای پیام /ت

انفجار در یک خانه باغ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر