کد خبر: ۷۰۳۳۱۰۱
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
کد خبر : ۷۰۳۳۱۰۱
گروه : قم » قم
مدیرکل ورزش و جوانان قم عنوان کرد؛

منعم گفت: بهره برداری از سالن امام رضا (ع) پردیسان در دستور کار قرار دارد، اما این طرح یک پروژه ملی است که باید هزینه‌های آن تأمین شود و رایزنی‌های خوبی از سوی استان انجام شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان قم در نشست خبری به مناسبت ایام گرامیداشت روز خبرنگار که شامگاه شنبه در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان قم برگزار شد،گفت: خبرنگاران بخشی از موفقیت‌های صورت گرفته کشور در بخش‌های مختلف هستند و باید قدردان تلاش‌های آن‌ها و دغدغه مندی این قشر به ویژه در حوزه ورزش باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: در بخش توسعه فضا‌های ورزشی، افتتاح پروژه پیامبر اعظم (ص) داشته‌های فیزیکی ورزش قم را افزایش داد و به زودی استخر ورزشگاه تختی و سالن ورزشی سوده را که نوسازی آن به بخش خصوصی واگذار شده بود به بهره برداری می‌رسانیم.

او افزود: ورزش قم در مسیر حرکتی رو به جلو قرار دارد به طوری که در زمینه فضا‌های ورزشی در حال توسعه هستیم و هدف اصلی ما در بخش پیشرفت در مشارکت همگانی در ورزش است به طوری که در حال حاضر ۲۱ درصد از جمعیت استان قم ورزش می‌کنند و افق توسعه ورزش قم مشارکت ۳۱ درصدی مردم در ورزش است.

او تصریح کرد: بهره برداری از سالن امام رضا (ع) پردیسان در دستور کار قرار دارد، اما این طرح یک پروژه ملی است که باید هزینه‌های آن تأمین شود و رایزنی‌های خوبی از سوی استان انجام شده است به طوری که این قول از سوی شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور داده شود که تا شش ماه اول سال آینده بتوانیم این پروژه بزرگ را به مرحله بهره برداری برسانیم مشروط بر این که خللی در مسیر تأمین بودجه ایجاد نشود.

منعم بیان کرد: در بخش حمایت از تیم‌های ورزشی استان، اداره کل ورزش و جوانان قم نمی‌تواند هزینه کامل تیم‌ها را پرداخت کند، اما باشگاه‌های ورزشی که در لیگ‌های مختلف قصد حضور دارند در صورت داشتن حامی مالی می‌توانند تا حد امکان از کمک‌های اداره کل ورزش و جوانان قم بهره‌مند شوند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ابراز کرد: در حوزه ورزش بانوان تلاش‌های زیادی انجام شده که بتوانیم ورزش را در بخش بانوان و در حوزه قهرمانی توسعه دهیم. امروز ورزشکاران مستعدی در بخش بانوان داریم و هدف ما بهبود فضا‌های ورزشی برای استفاده بانوان در این زمینه است.

منعم یادآورشد: در بخش حمایت از قهرمانان نیز ۱۳ ورزشکار را شناسایی کرده‌ایم که برای حضور در المپیک آن‌ها را تحت پوشش برنامه‌های حمایتی قرار می‌دهیم و این ۱۳ ورزشکار در ۶ رشته ورزشی مشغول به فعالیت هستند.

انتهای پیام/ح

افق توسعه ورزش قم مشارکت ۳۱ درصدی مردم در ورزش است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر