کد خبر: ۷۰۳۳۷۱۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵

نمایش میدانی واقعه غدیر ۲۹ مردادماه در اردوگاه قدس طبس اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، سرهنگ فرحبخش ثانی فرمانده بسیج سپاه طبس در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اهمیت واقعه تاریخی  غدیر گفت:  اگر غدیر شناخه شده بود کربلا اتفاق نمی‌افتاد و امروز موظفیم غدیر را بشناسیم و بشناسانیم.

او افزود: ۴۰۰ نفر عوامل اجرایی به کارگردانی حسین نظری هنرمند طبسی، کار بازسازی واقعه غدیر در طبس را به عهده دارند و محوطه‌ای با ظرفیت ۶هزار نفر بازدید کننده در اردوگاه قدس در حال آماده سازی است.

سرهنگ فرحبخش ثانی  با بیان اینکه  نباید بگذاریم دشمن با شبهاتی که ایجاد میکند این وقایع را کمرنگ کند.ادامه داد: به ۴ نفر از تماشاگران حاضر در محل نمایش میدانی و یک نفر از خبرنگارانی که این برنامه را پوشش می‌دهند به قید قرعه کمک هزینه سفر به کربلا اهدا خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس همچنین با گرامیداشت یاد شهید صارمی، روز خبرنگار را تبریک گفت و اظهار کرد: خبرنگاران زبان گویای مردم هستند و بزرگ‌ترین خدمت است که مشکلات مردم را به گوش مسئولان می‌رسانند و پیگیر حل آن هستند.

اوتصریح کرد: برای خبرنگار جای بسی خوشحالیست که ببیند با انعکاس خبری توانسته مشکلی را از جامعه حل کند.

حجت الاسلام نظری نماینده، ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس نیز در جمع خبرنگاران گفت: دشمن با راه‌های مختلف می‌خواهد نظام ما را تضعیف کند و یکی از این راه‌ها بی اثر نشان دادن و کمرنگ کردن رسانه ملی کشور و در کل رسانه‌های ما و پررنگ کردن رسانه‌های خود است و در مسیر مبارزه با این امر، کار خبرنگاران بسیار می‌تواند موثر باشد.

او افزود: مسئله دیگری که دشمن روی آن کار می‌کند و در صدد تضعیف آن است حجاب و عفاف و جایگاه زنان جامعه مسلمان ما است و با ایجاد کمپین‌هایی به شدت می‌کوشد این جایگاه را تضعیف کند.

نماینده، ولی فقیه در سپاه طبس تاکید کرد: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی و معنویست و دشمن به دنبال از بین بردن و بی اثر کردن این بعد فرهنگی است چرا که کشور ما در این زمینه حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

او از خبرنگاران خواست تا مراسم ملی مذهبی و فرهنگی جامعه را ویژه ببینید و در انعکاس ان به طور ویژه بکوشنند، زیرا اگر این برنامه‌ها خالصانه و مخلصانه نشان داده شود بُعد فرهنگی اسلام پررنگ‌تر خواهد شد.

انتهای پیام / ط ا

  واقعه غدیر در طبس بازسازی می شود

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر