کد خبر: ۷۰۳۴۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
کد خبر : ۷۰۳۴۳۹۱

مدیر کل صدا وسیمای مرکز خلیج فارس گفت: تحقق رسانه‌ای بیانیه گام دوم انقلاب یکی از مهم‌ترین محور‌های تولیدات صدا و سیمای مرکز خلیج فارس است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از  هرمزگان، مهران جلایی مدیر کل صدا وسیمای مرکز خلیج فارس  در نشست شورای سیاستگذاری و راهبردی مرکز خلیج فارس گفت: تحقق رسانه‌ای بیانیه گام دوم انقلاب یکی از مهم‌ترین محور‌های تولیدات صدا و سیمای مرکز خلیج فارس است.

او افزود: در بخش خبر تهیه گزارش‌ها با موضوع رونق تولید، معرفی ظرفیت‌ها و رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم همراه با پاسخگویی مسئولان، حفظ وحدت و پخش گزیده خطبه‌های نماز جمعه سراسر استان نیز در اولویت است.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز خلیج فارس گفت: تولید برنامه‌های فاخر در حوزه‌های صدا، سیما و فضای مجازی از دیگر برنامه‌های صدا وسیمای مر کز خلیج فارس است.

او  افزود:در یخش موسیقی نیزتولیدات این بخش به بیش از ۱۵ قطعه موسیقی فاخر و ملی در سال افزایش یافته است.

جلایی افزود: برای نخستین بار دعای عرفه به صورت زنده از صدا وسیمای مرکز خلیج فارس پخش شد.

نماینده، ولی فقیه در استان نیز در این نشست گفت: تببین بیانیه گام دوم انقلاب با گفتمان سازی اندیشه‌ها و افکار عمومی از مهم‌ترین وظایف رسانه ملی است.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده افزود: رسانه ملی درهماهنگی افکار عمومی در مسیر گام دوم انقلاب و اهداف فرهنگی و اجتماعی نقش اساسی و کلیدی دارد

وی گفت: رسانه ملی با پیام‌های عدالت خواهی، حقیقت جویی و عزت به جهانیان پیشگام تمام رسانه‌های دنیا است.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده افزود: رسانه‌های معاند نظام در برابر رسانه‌ی قدرتمند صدا وسیما احساس ضعف و ناامیدی می‌کنند.

امام جمعه بندر عباس گفت: با تقویت رسانه ملی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، هنری و اجتماعی دیگر هیچ رسانه‌ای نمی‌تواندبا آن رقابت کند.

نماینده، ولی فقیه در استان در بخش دیگر از سخنان خود به فرهنگ غنی مردم استان هرمزگان اشاره کرد و گفت: فرهنگ این استان علاوه بر تاثیر بر استان‌های همجوار از مرز‌ها نیز فراتر رفته است.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده افزود: صدا وسیمای مرکز خلیج فارس در خط مقدم جبهه تقابل و مبارزه فرهنگی در منطقه است و بهره گیری از نیرو‌های متخصص و بومی و نخبه استان و توجه به خرده فرهنگ‌ها و گویش‌های مختلف استان در جذب بیشتر مخاطب موثر است.

در ادامه این دیدار یک تابلو فرش از طرف مدیر کل صدا وسیمای مرکز خلیج فارس به نماینده، ولی فقیه در استان اهدا شد.

در پایان این نشست نماینده، ولی فقیه در استان از صدا و سیمای مرکز خلیج فارس بازدید کردند.

انتهای پیام/ف

حضور نماینده ولی فقیه درصدا وسیمای مرکز خلیج فارس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر