کد خبر: ۷۰۳۶۱۷۸
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
کد خبر : ۷۰۳۶۱۷۸

برخی از بازیکنان نساجی با راه اندازی یک پویش جدید، مبلغی از قرارداد خود را به باشگاه واگذار کردند.

////////

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، این روزها بازیکنان تیم فوتبال نساجی به بهانه مشکلات اقتصادی، درصدی از مبلغ قرارداد خود را واگذار می کنند و به گفته این باشگاه قائمشهری، این بازیکنان به صورت داوطلبانه این مبالغ را بخشیده اند، اما آیا این حاتم بخشی ها واقعا به صورت داوطلبانه صورت می گیرد؟

باشگاه نساجی این روزها با بدهی های زیادی که از گذشته روی هم جمع شده، دست و پنجه نرم می کند و از طرفی خرج های زیادی برای لیگ نوزدهم از قبیل کرایه زمین تمرین، خرید بازیکن و لباس ورزشی متحمل شده است و بر اساس شنیده های ما از منابع آگاه، باشگاه از بازیکنانش درخواست کرده تا در این روزها که کمی مشکلات مالی به آن ها فشار آورده، مبلغی از قرارداد خود را به اسم "داوطلبانه" ببخشند.

اما این اتفاق در  زمانی رخ داده که اکثر بازیکنان هنوز مطالبات خود را از لیگ هجدهم دریافت نکرده اند و همچنان منتظر هستند تا از طرف مالکان باشگاه و مسئولان اقدامی شود و بخشی از قراردادشان دستشان را بگیرد. اما در این بین  به آن ها از طرف اعضای این باشگاه وعده شارژ مالی شده و چشم بازیکنان به دست اعضای باشگاه خیره شده است.

همچنین شنیده ها حاکی از آن است که این جریانات باعث شده تا دو بازیکنی که اخیرا بخشی از مبلغ قرارداد خود را به باشگاه واگذار کرده اند (محمد مهدی نظری و حامد شیری)، مورد غضب سایر بازیکنانی که منتظر دریافتی هایشان هستند، قرار بگیرند! 

حالا باید دید در ادامه این پویش کدام یک از بازیکنان همانند دو بازیکن کهنه کارش با درخواست این باشگاه قائمشهری همگام شده و بخشی از رقم قراردادش را به اصطلاح داوطلبانه به قائمشهری ها واگذار می کند.


بیشتر بخوانید:

ماجرای درگیری خونین در اردوی تیم لیگ برتری فوتبال/ بینی سرمربی شکست!

بهروان: برای پرداخت طلب بازیکنان سابق نساجی پولی به دست ما نرسیده است

ماجرای جدایی عاشوری از نساجی چه بود؟

میرزازاد: می‌خواهم گلر تیم‌ملی فوتبال بزرگسالان شوم/ قراردادم با نساجی مانع از حضورم در پرسپولیس شد


انتهای پیام/

آخرین اخبار از باشگاه نساجی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر