کد خبر: ۷۰۳۶۲۲۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
کد خبر : ۷۰۳۶۲۲۱

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان از برگزاری ویژه برنامه «زنگ تفریح» در مجتمع‌های مسکونی منطقه هفت شهرداری اصفهان خبر داد.

علی اصغر شاطوری مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان گفت: ویژه برنامه «زنگ تفریح» با هدف افزایش نشاط اجتماعی شهروندان و در قالب سلسله برنامه‌های نشاطستان در مجتمع‌های مسکونی منطقه هفت شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.

او ادامه داد: برنامه‌های نشاطستان تا دهم شهریورماه سال‌جاری ادامه خواهد داشت و نشاطستان منطقه هفت با عنوان «زنگ تفریح» از تیرماه سال جاری آغاز شده و روز‌های چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه هر هفته اجرا می‌شود.

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان تصریح کرد: این ویژه برنامه تا پایان تابستان امسال روز‌های چهارشنبه هر هفته در مجتمع‌های مسکونی منطقه هفت شهرداری اصفهان از ساعت ۱۹ تا ۲۲ برگزار و بازی‌های نوستالژی قدیمی شبیه‌سازی می‌شود.

علی اصغر شاطوری با بیان اینکه این برنامه روز‌های پنجشنبه هر هفته نیز در مجتمع تجاری بوستان از ساعت ۱۹ تا ۲۳ اجرا خواهد شد، افزود: ویژه برنامه زنگ تفریح روز‌های جمعه در مجموعه گردشگری باغ فدک (کنار دریاچه) از ساعت ۱۹ تا ۲۳ برگزار می‌شود.

او با تاکید بر اینکه هدف از اجرای برنامه‌های نشاطستان ایجاد نشاط و شادابی در بین شهروندان است، تصریح کرد: اجرای این برنامه‌ها در رونق‌بخشی به فعالیت‌های فرهنگی وتفریحی در فضای فراغتی تابستان، تقویت فضای شور و نشاط در شهر و شهروندان و معرفی بهتر فضا‌ها و فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، تفریحی و ورزشی مناطق به شهروندان تاثیرگذار خواهد بود.

انتهای پیام/ی
 


ویژه برنامه‌های نشاطستان در منطقه هفت اصفهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر