کد خبر: ۷۰۳۶۴۱۷
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶

مراسم انعقاد تفاهم‌نامه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با حضور نوبخت و نماینده آبفا برگزار شد.

امضا تفاهم نامه شرکت بهره برداری مترو با سازمان آب و فاضلاب استان تهرانبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم انعقاد تفاهم نامه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با حضور فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو و نماینده آبفا صبح امروز برگزار شد.

 نوبخت در این مراسم گفت: این تفاهم نامه به منظور فرهنگ سازی صرفه جویی در مصرف آب صورت گرفت.


بیشتر بخوانید؛ با یک دقیقه صرفه جویی در مصرف آب چه اتفاقی می‌افتد؟ + فیلم


مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با بیان اینکه روزانه بیش از دو و نیم میلیون مسافر از متروی تهران استفاده می‌کنند، گفت: بیشترین ارتباط با مردم را در متروی تهران داریم و به همین دلیل مترو محل بسیار مناسبی برای تبلیغات و فرهنگ‌سازی است.

نوبخت با بیان اینکه امیدواریم با همکاری شرکت آبفا بتوانیم مردم را به کاهش مصرف و استفاده بهینه از آب دعوت کنیم، گفت: از امروز تبلیغات گسترده‌ای در متروی تهران در خصوص صرفه‌جویی در مصرف آب انجام می‌شود.

بختیاری مدیرعامل آبفای استان تهران نیز با بیان اینکه باید برای کاهش مصرف آب و صرفه‌جویی در آن فرهنگ‌سازی کرد، گفت: متروی تهران به دلیل مسافران زیادی که جابه‌جا می‌کند پتانسیل و ظرفیت بالایی برای فرهنگ‌سازی دارد و به همین دلیل قصد داریم طی تفاهم‌نامه‌ای که امروز منعقد شد تبلیغات گسترده‌ای را در این خصوص داشته باشیم تا مردم مصرف آب کمتری داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه تفاهم‌نامه امروز آغازگر همکاری با مترو است، گفت: مقوله آب یکی از مهم‌ترین بحث‌های دنیا است و با توجه به اینکه ایران جزء کشور‌های خشک محسوب می‌شود و هزینه‌های زیادی را برای تأمین و تصفیه آب صرف می‌کنیم.

وی گفت: امیدواریم با امضای این تفاهم نامه و فرهنگسازی گسترده در خطوط مترو فرهنگ صرفه جویی در مصرف بهینه آب در کشور گسترده‌تر شود.

انتهای پیام/

فرهنگ سازی صرفه جویی در مصرف آب با همکاری مترو تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر