کد خبر: ۷۰۳۶۶۳۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
کد خبر : ۷۰۳۶۶۳۲

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: با توجه به کاهش استخدام‌های دولتی سهمیه سه درصد معلولان بسیار ناچیز بوده و درنتیجه باید به‌دنبال ایجاد اشتغال در زمینه‌های فنی باشیم.

فراهم کردن اشتغال برای مددجویان زیر پوشش به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فاطمه رضوان‌مدنی پیش از ظهر امروز در این دیدار معاون فرماندار پاوه و عضو انجمن احیای این شهرستان، اظهار داشت: پیگیر مسائل مددجویان هستیم و در خصوص ماشین مناسب‌سازی معلولان، اشتغال دیگر مسائل پیگیری‌های لازم انجام گرفته است.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه ادامه داد: در خصوص بیمه تکمیلی مددجویان نیز در حال انعقاد قرارداد با بنیاد برکت هستیم که مقدمات آن فراهم شده است.

وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی در راستای فراهم کردن اشتغال برای مددجویان زیر پوشش، گفت: با توجه به کاهش استخدام‌های دولتی سهمیه سه درصد معلولان بسیار ناچیز بوده و درنتیجه باید به دنبال ایجاد اشتغال در زمینه‌های فنی باشیم.

رضوان‌مدنی خاطرنشان کرد: از انجمن‌ها انتظار داریم برای حل مشکلات مددجویان ضمن تعامل با بهزیستی به دنبال راهکار‌های اساسی باشند.

معاون فرماندار پاوه نیز ضمن تشکر از زحمات بهزیستی پاوه در خدمت‌رسانی به مددجویان جامعه هدف، اظهار داشت: احیای پاوه انجمنی است در راستای خدمت‌رسانی به مردم که همسو با برنامه‌های بهزیستی در حال فعالیت است.

عبدالله‌زاده تکریم ارباب‌رجوع را وظیفه اصلی این انجمن عنوان کرد و افزود: داشتن نیت الهی در امورات موفقیت در فعالیت‌ها و خدمات را در پی خواهد داشت.

در این جلسه موضوعات دیگری از قبیل آموزش‌های مورد نیاز برای پیشگیری از معلولیت، درمان مددجویان و... مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است، در شهرستان پاوه ۳۰ انجمن فعالیت دارند که انجمن احیای مختص خدمت‌رسانی به معلولان است.

انتهای  پیام/ز

 

در شهرستان پاوه ۳۰ انجمن فعالیت دارند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر