کد خبر: ۷۰۳۷۲۴۵
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

وزرای اقتصاد، بهداشت و ارتباطات در نشست‌های هفته آینده کمیسیون‌های بودجه، بهداشت و فرهنگی حاضر خواهند شد و به سوالات نمایندگان پاسخ می‌دهند.

دستور جلسات کمیسیون‌ها بررسی تعطیلی پنجشنبه‌ها و تعیین اعضای جدید کمیسیون امنیتبه گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، دستور جلسات هفتگی کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی که قرار است در روز‌های شنبه لغایت چهارشنبه ۲۶ تا ۳۰ مرداد ماه جلسه داشته باشند منتشر شد.

بر همین اساس، طرح اساسنامه شرکت ملی گاز ایران و تعطیلی روز پنج‌شنبه تمام مراکز اداری، آموزشی و قضایی در همه استان‌ها و شهرستان‌ها همانند تهران در کمیسیون آموزش بررسی خواهد شد.

طرح تعیین تکلیف کارشناسان بیمه کشاورزی هم در کمیسیون اجتماعی در روز یکشنبه بررسی خواهد شد. درخواست نمایندگان متقاضی عضویت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در روز شنبه در کمیسیون امنیت ملی بررسی خواهد شد.


بیشتر بخوانید:دستور کار هفتگی کمیسیون‌های تخصصی مجلس منتشر شد/ بررسی سوال از وزیر اطلاعات در دستور کار 


فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در روز یکشنبه در کمیسیون برنامه و بودجه حاضر شده و به سؤالات احمد همتی نماینده سمنان و نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه پاسخ خواهد داد.

در کمیسیون بهداشت و درمان سعید نمکی در روز شنبه حاضر شده و به سؤالات حسین فرهنگی نماینده تبریز، علیجانی نماینده تهران، پژمان‌فر نماینده مشهد و موسوی لارگانی نماینده فلاورجان پاسخ خواهد داد.

طرح حمایت از اقتصاد ملی و رونق تولید در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا هم در روز یکشنبه در کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها بررسی خواهد شد.

روز شنبه در کمیسیون فرهنگی قرار است نشست مشترکی بین اعضای این کمیسیون با آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فرمانده نیروی انتظامی پیرامون فرمایشات در مورد فضای مجازی برگزار شود.

برای مشاهده جزئیات دستور کارهای کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

انتهای پیام/

دستور جلسات هفتگی کمیسیون مجلس شورای اسلامی منتشر شد

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر