کد خبر: ۷۰۳۷۲۷۰
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
در ادامه سفر نمکی به استان مرکزی؛

وزیر بهداشت در ادامه سفر یک روزه به استان مرکزی وارد دلیجان شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ،  سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر یک روزه به استان مرکزی وارد دلیجان شد و مورد استقبال مسئولان استانی و شهرستانی قرار گرفت.

نمکی در شهرستان دلیجان از بیمارستان امام صادق (ع) دلیجان ودرمانگاه شبانه روزی نراق بازدید و مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان را مورد بررسی و ارزیابی قرارداد و ضمن گفتگو با بیماران وپرسنل بر حل مشکلات تاکید کرد.

یکدستگاه سی تی اسکن هدیه نمکی به مردم دلیجان

وزیربهداشت قول تحویل یکدستگاه سی تی اسکن به شهرستان دلیجان را داد وگفت:با توجه به فرسودگی سی تی اسکن موجود نیاز به راه اندازی یک دستگاه سی تی اسکن پیشرفته در بیمارستان امام صادق دلیجان می‌باشد که به زودی خریداری ونصب خواهد شد.

او همچنین از بررسی الگو‌ها وامکانات بهداشتی درمانی شهرستان دلیجان درکمیته‌های تخصصی خبرداد وافزود: نیاز‌های این شهرستان با توجه به قرار گرفتن درکریدور مواصلاتی شمال به جنوب کشور ونیاز به امکانات ویژه سوانح بررسی وتخصیص خواهد شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور سفر یک روزه به ۳ شهرستان استان مرکزی صبح امروز وارد ساوه شد و مورد استقبال مسئولان استانی و شهرستانی قرار گرفت و سپس با حضوراو در شهرصنعتی کاوه شهرستان ساوه خط تولید دارو‌های انسانی یک شرکت دارو سازی افتتاح شد.

سید محمد جمالیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: وزیر بهداشت به منظور بررسی وضعیت بهداشتی و درمانی، بازدید از مراکز ارائه خدمات سلامت محور و افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های بهداشت و درمان به سه شهرستان ساوه، دلیجان و محلات وارد استان مرکزی شده است.

جمالیان افزود: وزیر بهداشت در پایان سفر با حضور در شهرستان محلات ضمن کلنگ زنی پایگاه سلامت کوی آزادگان از بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان بازدید به عمل خواهد آورد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۳۰ خرداد ماه امسال هم جهت افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه بهداشتی و درمان به ساوه و زرندیه سفر کرد.

وزیر بهداشت قرار است در روز‌های آینده به منظور بررسی وضعیت بهداشتی و درمان اراک و بازدید از پروژه‌های در حال ساخت به این شهر سفر کند.

وزیر بهداشت وارد دلیجان شد /یکدستگاه سی تی اسکن هدیه نمکی به مردم دلیجان

انتهای پیام / ج

سفر وزیر بهداشت به استان مرکزی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر