کد خبر: ۷۰۳۷۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱

استاندار بوشهر گفت:با تدوین و عملیاتی شدن برنامه‌ها و طرح‌های آبرسانی وضعیت تامین آب در شهر‌ها و روستا‌های استان بوشهر در تابستان امسال نسبت به سال قبل بهبود یافته است.

منابع آب آشامیدنی استان بوشهر با تکمیل طرح‌های آبرسانی پایدار می‌شودبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان ،عبدالکریم گراوند پیش از ظهر امروز در بررسی روند اجرای طرح‌های شهرستان دشتی با تاکید بر کاهش مشکلات آب آشامیدنی در تابستان امسال اظهار داشت: با تدوین و عملیاتی شدن برنامه‌ها و طرح‌های آبرسانی وضعیت تامین آب در شهر‌ها و روستا‌های استان بوشهر در تابستان امسال نسبت به سال قبل بهبود یافته است.

مجوز تاسیس آب شیرین‌کن صادر شده است

وی از اجرای طرح‌های آب‌شیرین‌کن در روستا‌ها و شهر‌های استان خبر داد و بیان کرد: مجوز تاسیس آب شیرین‌کن به ظرفیت ۹۰ هزار مترمکعب در شبانه‌روز صادر شده که روند اجرایی این پروژه‌ها مطلوب و فعال است.

استاندار بوشهر افزود: کاری که در حوزه آب آشامیدنی استان در حال اجراء است پایداری مطلوبی در تامین آب آشامیدنی ایجاد می‌کند و در این راستا در شهرستان دشتی در روستای ساحلی عملیات اجرایی آب‌شیرین‌کن در هفته دولت آغاز می‌شود.

گراوند از اجرای طرح خط انتقال آب از چاه‌های کاردنه دشتی خبر داد و افزود: در راستای اجرای طرح‌های آبرسانی همه مدیران در حوزه آب، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و فرمانداران استان بوشهر پای کار بودند که از تلاش آن‌ها قدردانی می‌شود.

وی، با اشاره به کاهش مشکلات تامین آب آشامیدنی در تابستان امسال تصریح کرد: با وجود اینکه تابستان سال قبل با مشکلاتی استان مواجه بود با اجرای طرح‌های آبرسانی مشکلات کاهش یافته است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه در برخی از روستا‌ها هنوز مشکلات تامین آب وجود دارد تاکید کرد: با تکمیل طرح‌های در دست اجراء، پایداری خوبی در تامین منابع آب آشامیدنی استان بوشهر ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/ف

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر