کد خبر: ۷۰۳۷۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱

نفرات برتر سی و ششمین دوره مسابقات دانش آموزان پسر سراسر کشور در رشته ژیمناستیک در شهرکرد معرفی شدند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، نفرات برتر سی و ششمین دوره مسابقات ژیمناستیک دانش آموزان پسر سراسر کشور در مقطع متوسطه اول در شهرکرد معرفی شدند.
 
* نتایج ژیمناستیک پایه هفتم
 
در ماده زمینی، علیرضا زائری نیا از خراسان رضوی مقام اول، طا‌ها اصلانی از آذربایجان شرقی مقام دوم و امیرحسین سلگی از البرز و آرمان خدایی از تهران به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.
 
در ماده خرک حلقه، آرمان خدایی ازتهران، حسن قانع از فارس و صدرالدین هاشم نژاد از تهران اول تا سوم شدند.
 
درماده دار حلقه، امیرمحمد قربانی از خراسان رضوی و مهدی صادقی از مازندران به صورت مشترک اول، علی مهدی زاده از اردبیل دوم و محمد عرفان فخرآبادی از یزد سوم گردیدند.
 
در ماده پرش خرک، امیرمحمد قربانی از خراسان رضوی و امیررضا مجیدی از اردبیل به صورت مشترک اول، علی حیدری از قم دوم و امیرحسین کاظمی از تهران سوم شدند.

درماده پارالل، امیررضا مجیدی از اردبیل، امیر حسین سلگی از البرز به صورت مشترک مقام اول، صدرالدین هاشم نژاد از تهران و پارسا مهدی از کردستان مقام دوم و سوم را بدست آوردند.

درماده بارفیکس، طا‌ها اصلانی از آذربایجان شرقی مقام اول، بهیاد فرهمندی از کردستان و علی مهدی زاده از اردبیل به صورت مشترک مقام دوم و علیرضا زائری نیا از خراسان رضوی مقام سوم را بدست آوردند.

در قسمت قهرمان قهرمانان پایه هفتم رشته ژیمناستیک، امیر محمد قربانی از خراسان رضوی، طا‌ها اصلانی از آذربایجان شرقی و علیرضا زائری نیا از خراسان رضوی معرفی شدند.

در قسمت قهرمان تیمی هم، علیرضا زائری نیا و امیر محمد قربانی از خراسان رضوی، آرمان خدایی و صدالدین هاشم نژاد از تهران و علی مهدی زاده و امیررضا مجیدی از اردیبل اول تا سوم گردیدند.

* نتایج ژیمناستیک پایه هشتم

در ماده زمینی، امیر حسام قره قاش و محمدصدرا مبین از تهران به صورت مشترک اول، نبی الله بگجانی از گلستان دوم و مرصاد زرگر از قزوین سوم شدند.

در ماده خرک حلقه، علی اسدی و امیر حسام قرع قاش از تهران به صورت مشترک مقام اول، علس شیخ شعاعی از کرمان مقام دوم و علی محمدی از آذربایجان شرقی مقام سوم را بدست آوردند.

در ماده دار حلقه، نیما یعقوبی و محمدصدرا مبین از تهران به ترتیب مقام اول و دوم و نیما شاهوردی از البرز، امیرمهدی امیرنسب از اردبیل و نبی الله بگجانی از گلستان به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

درماده پرش خرک، شایان رحمانی از کردستان، رضا خدارحمی از اصفهان و امیرمهدی امیرنسب از اردبیل اول تا سوم شدند.

در ماده پارالل، علی اسدی از تهران، علیرضا میر از لرستان و شایان رحمانی از کردستان مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در ماده بارفیکس، نیما یعقوبی از تهران مقام اول، نیما شاهوردی از البرز مقام دوم و علی محمدی از آذربایجان شرقی و رامتین زندی از کردستان به صورت مشترک مقام سوم را بدست آوردند.

قهرمان قهرمانان کلاس هشتم هم امیرحسام قره قاش و محمدصدرا مبین و علی اسدی از استان تهران معرفی شدند.

در مسابقات تیمی، امیرحسام قره قاش و علی اسدی از اول، محمدصدرا مبین و نیما یعقوبی از تهران دوم و امیرمهدی امیرنسب و مهدی شاهی از اردبیل و رامتین زندنی و شایان رحمانی از کردستان به صورت مشترک سوم شدند.

* نتایج ژیمناستیک پایه نهم
 
درماده زمینی، هومن جعفری از تهران، دانیال سلطانی نژاد از کرمان و ماردین قمری از کرستان اول تا سوم شدند.

در ماده خرک حلقه، هومن جعفری، پرهام دوست محمدی و محمد مهدی رشیدی از تهران مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در ماده، دار حلقه، مجید خاکزاد از مازندران، شایان قدیمی از تهران و آرین سیاه منصور از لرستان اول تا سوم شدند.

در ماده پرش خرک، علی قرئی از اصفهان و مهرداد دولتشا از لرستان به صورت مشترک اول، حسین بایرامی از اردبیل دوم و شروین فدایی ازخراسان رضوی سوم گردیدند.

در ماده پارالل، شایان قدیمی از تهران مقام اول، محمد مهدی رشیدی از تهران و مجید خاکزاد از مازندران مقام دوم و محمدرضا عزت زاده و دانیال سلطانی نژاد از کرمان مقام سوم را بدست آوردند.

درماده بارفیکس، مهرداد دولتشا از لرستان مقام اول، حسین بابرامی از اردبیل مقام دوم و محمدرضا عزت زاده و محمدسالار علیخانی به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

قهرمان قهرمانان پایه نهم هم هومن جعفری و شایان قدیمی از تهران و آرین سیاه منصور از لرستان معرفی شدند.

در مسابقات تیمی، هومن جعفری و پرهان دوست محمدی از تهران مقام اول، محمد مهدی رشیدی و شایان قدیمی از تهران مقام دوم و آرین سیاه منصور و مهرداد دولتشا از لرستان مقام سوم را بدست آوردند.
 
انتهای پیام/ز

برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان پسر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر