کد خبر: ۷۰۳۷۶۲۳
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵

اعضا نوجوان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان امیدیه و آغاجاری با برگزاری «جشن قصه‌گویی کتابخانه‌ای» به استقبال بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رفتند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، جشن قصه‌گویی کتابخانه‌ای مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاجاری و امیدیه یک و ۲ با حضور مدیرکل کانون خوزستان و جمعی از مسئولین آغاجاری در مرکز فرهنگی و هنری کانون این شهرستان برگزار شد.

در این جشن که با نظارت کارشناس فرهنگی کانون حوزه‌ی امیدیه همراه بود ۱۲ نفر از اعضا این سه مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به اجرای قصه‌های خود پرداختند و خانواده‌ها را به دنیای قصه بردند.

بر اساس این گزارش، در «جشن قصه‌گویی کتابخانه‌ای» مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان امیدیه و آغاجاری قصه‌ها داوری نشدند تا شرکت‌کنندگان بتوانند علاوه بر این‌که خود را در بخش اجرا صحنه‌ای با حضور مخاطب محک بزنند همچنین به تبادل تجربه با دیگر اعضای مراکز کانون بپردازند.

جشن‌های قصه‌گویی مراکز کانون استان خوزستان با هدف پرورش قدرت بیان و تقویت نیروی تخیل و خلاقیت مخاطبان، هم‌افزایی با دستگاه‌های فعال در این حوزه، انتقال آموزه‌های اخلاقی به مخاطبان و ایجاد زمینه‌های مناسب برای بروز و ظهور استعداد‌های آینده‌سازان ایران اسلامی در زمینه‌ی قصه‌نویسی و قصه‌گویی، فراهم‌سازی زمینه‌های هم‌نشینی اعضا با فعالان عرصه‌ی قصه‌گویی و افزایش اعتمادبه‌نفس آنان برای هنرنمایی در میان جمع، هم‌زمان با انتشار فراخوان بیست دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی آغاز شده است و تا شهریورماه ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/گ

امیدیه، میزبان جشن قصه گویی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر