کد خبر: ۷۰۳۸۱۱۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

مدیر اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت:با توجه به انتشار کلیپ خبری مبنی بر حضور چند روزه یک خانواده بی سرپناه در پارک‌، نیرو‌های اورژانس اجتماعی به محل مورد نظر اعزام شدند.

پیگیری وضعیت خانواده بی سر پناهی که در پارک زندگی می کردندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  رضوان  مدنی مدیر  اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: با توجه به انتشار کلیپ خبری مبنی بر حضور چند روزه یک خانواده بی سرپناه در پارک‌های کرمانشاه، نیروهای اورژانس اجتماعی(123) با هماهنگی معاونت امور اجتماعی بهزیستی استان و مدیریت بهزیستی شهرستان کرمانشاه بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

او گفت: پس از بازدید میدانی کارشناسان اورژانس اجتماعی بهزیستی مشخص گردید که خانواده مذکور به دلیل اتمام قرارداد اجاره منزل تا یافتن منزل مسکونی جدید همراه با وسایل خود در پارک مستقر شده اند و بدون سرپناه نمی باشند با مداخلات نیروهای اورژانس اجتماعی بهزیستی و رایزنی با دفتر معاملات ملکی یک باب منزل مسکونی در قالب اجاره نامه قانونی برای این خانواده تهیه شده و طبق اظهارات سرپرست خانواده وسایل زندگی به محل سکونت انتقال داده می‌شود.

رضوان مدنی بیان کرد: تیم سیار اورژانس اجتماعی بهزیستی در روزهای گذشته با سه نوبت حضور در محل پارک مذکور به سرپرست این خانواده پیشنهاد ساماندهی همسر و فرزندانش را در مراکز بهزیستی، تا زمان پیدا کردن یک باب منزل استیجاری پیشنهاد می نمایند، که متاسفانه با مخالفت مکرر سرپرست خانواده مواجه شده و سرپرست خانواده اعلام می دارد تا چند روز آینده منزلی را جهت اسکان خانواده اش تامین خواهد کرد که در نهایت با پیگیری‌های مجدد اورژانس اجتماعی یک باب منزل مسکونی برای این خانواده تهیه و خانواده مذکور در آن مستقر شده اند.

به گفته این مقام مسئول این خانواده سال گذشته نیز با مشکل ودیعه مسکن مواجه بودند که پس از مساعدت مالی سازمان بهزیستی استان مبلغ ۴ میلیون تومان ودیعه مسکن در اختیار این خانواده قرار داده شده است.

او گفت: در پایان امیدواریم اصحاب رسانه که همیشه به عنوان یار و یاور در کنار بهزیستی استان در جهت کاهش آسیب های اجتماعی حضور داشته و دارند، قبل از انتشار هر گونه اخباری کم و کیف رویدادها را از طریق روابط عمومی این نهاد خدمتگزار جویا شوند.

انتهای  پیام/ز

انتشار کلیپ خبری  حضور چند روزه یک خانواده بی سرپناه در پارک‌های کرمانشاه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر