کد خبر: ۷۰۳۹۳۸۰
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷

شهردار منطقه ۹ تبریز از بهره ‎برداری از چهار پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی با اعتبار ۳۹۰ میلیارد ریالی در این منطقه خبر داد.

بهره‌برداری از ۴ پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی در تبریزبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز، نسیانی شهردار منطقه ۹ تبریز در این رابطه گفت: در آستانه عید سعید غدیر خم، چهار پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی در سطح حوزه شهرداری منطقه۹ و شهرک خاوران با اعتباری به ارزش ۳۹۰ میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.

اواظهار کرد: با توجه به رویکرد عمرانی شهرداری منطقه۹ در سال‌جاری، چهار پروژه در قالب دو پارک محله‌ای با هدف افزایش فضا‌های سبز این شهرک، یک زمین فوتبال با هدف توجه به امر نشاط و سلامتی شهروندان و یک پروژه احداث مسیر با هدف کاهش بار ترافیکی، در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

نسیانی افزود: پارک محله‌ای سردار شهید حسن باقری افشردی، پارک محله‌ای یاس، زمین فوتبال خاوران (چمن مصنوعی) و همچنین فاز یک باند کند روی بلوار خاوران رمپ ورودی مقابل مجتمع قضائی شهید مدنی، با اعتباری به ارزش ۳۹۰ میلیارد ریال آماده بهره‌برداری و افتتاح است.

شهردار منطقه ۹ در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه این پروژه‌ها در راستای تأمین زیر ساخت‌های شهرک جدید الاحداث خاوران افتتاح می‌شود، افزود: با توجه به استقبال شهروندان و افزایش ساخت و ساز‌ها در شهرک خاوران، برنامه‌ریزی جهت تامین نیازمندی‌های شهروندان ساکن در این شهرک، از هم اکنون در دستور کار شهرداری منطقه۹ قرار دارد و در تمامی این اقدامات، توسعه همگام عمرانی، فرهنگی مورد تاکید مدیریت شهرداری این منطقه قرار دارد.

نسیانی در پایان تشریح کرد: پروژه‌های عمرانی در سطح حوزه شهرداری منطقه۹، طبق برنامه زمان‌بندی و با سرعت مطلوب در حال اجرا بوده و بیشتر این پروژه‌ها تا پایان سال ۹۸ افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد. #

انتهای پیام/ش

۴ پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی در تبریز به بهره برداری می رسد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر