کد خبر: ۷۰۴۰۵۷۱
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: دشمنان برای از بین بردن نیروی انسانی این مملکت در تلاش و فعالیت هستند و به این نتیجه رسیدن با دامن گیر کردن جوانان به اعتیاد به این اهداف شوم دست یابند.

دشمنان برای از بین بردن نیروی انسانی این مملکت در تلاشندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سردار اصلانی معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در جمع مددجویان مرکز ماده ۱۶ اظهار داشت: شما عزیزان چون برای نظام ارزشمند هستید مسئولان تمام تلاش خود را برای بهبود شما می کنند.


او گفت: دشمنان برای از بین بردن نیروی انسانی این مملکت در تلاش و فعالیت هستند و به این نتیجه رسیدن با دامن گیر کردن جوانان به اعتیاد می توانند به اهداف شوم خود که یکی از آنان از بین بردن نیروی انسانی است، دست یابند.


این مقام مسئول با اشاره به ازجان گذشتگی ۳۸۱۴ شهید عرصه مبارزه با مواد مخدر خطاب به مددجویان ماده ۱۶ گفت: شما باید پس از پاکی و بهبودی و برگشت به خانواده و جامعه به عنوان یک ُمبلغ خوب برای کسانی باشید که می خواهند مواد مخدر را ترک کنند.


سردار اصلانی افزود: مددکاران و مشاورین مرکز باید یک تحلیل علمی به صورت جامع و کامل از راهکارهای مبارزه با مواد مخدر آماده و به مسئولین ارائه دهند تا مسئولین بتواند بر اساس این تحلیل های علمی، قوانین و راهکارهای مناسبی در جهت مبارزه با مواد مخدر وضع نمایند.

رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در جمع مددجویان مرکز ماده 16  نیز گفت: کرمانشاه به دلیل سالهای جنگ و پس از جنگ با مشکلات عدیده‌ای درگیر بوده و نتوانسته است مانند استان های دیگر از برخی جهات پیشرفت کند و همین مسئله لزوم توجه بیشتر مسئولان را به این استان می طلبد و این امر با در دسترس قرار دادن امکانات و بودجه بیشتر به استان محقق می شود.

انتهای  پیام/ز


سفر معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور  به کرمانشاه 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر