کد خبر: ۷۰۴۰۹۲۳
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۰
ترقی در گفت‌وگو با باشگاه خبرگاران جوان:

احزاب اصولگرا به صورت هماهنگ با ائتلاف عمل می‌کنند/ شورای وحدت راهبردی نهاد انتخاباتی اصولگرایان استعضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: شورای وحدت راهبردی در حال حاضر موظف به ساماندهی اصولگرایان در انتخابات است.

حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برنامه‌های حزب متبوعش برای انتخابات ۹۸، اظهار کرد: حزب موتلفه اسلامی در چند محور متمرکز شده است، ابتدا برای یکپارچگی و وحدت اصولگرایان تلاش می‌کنیم تا به لیستی واحد برسیم.

ترقی  با اشاره به دومین برنامه حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات مجلس گفت: یکی دیگر از برنامه‌های ما شناسایی نیرو‌های واجد شرایط، انقلابی و منطبق با شاخص‌های انقلابیگری در سطح کشور است.

فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: سومین هدف ما تهیه تحلیلی جامع از آرایش سیاسی جریانات مختلف در کشور برای برنامه ریزی و تبلیغات در انتخابات است، طبق برنامه زمانبندی هر سه محور مذکور در حزب موتلفه اسلامی پیگیری می‌شود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره ساماندهی احزاب و گروه‌های اصلاح طلب برای انتخابات مجلس تصریح کرد: دیگر نهادی تحت عنوان جمنا برای ساماندهی اصولگرایان محوریت ندارد، بلکه شورای وحدت راهبردی در حال حاضر موظف به ساماندهی اصولگرایان در انتخابات است.

ترقی در پاسخ به این سوال که آیا حزب موتلفه اسلامی به صورت مستقل پا به عرصه انتخابات می‌گذارد؟ گفت: معمولا احزاب به صورت مستقل، اما هماهنگ عمل می‌کنند، به این معنی به صورت مستقل کار حزبی خود را انجام می‌دهند سپس در زمان ائتلاف هماهنگ عمل می‌کنند.

وی افزود: همه احزاب اصولگرا باید اقدامات لازم نسبت به شناسایی نیرو‌های خود و تهیه پیشنهاد نامزد‌ها برای چگونگی ائتلاف را به صورت مستقل انجام دهند و در زمان ائتلاف آن پیشنهاد‌ها را در جلسات ائتلاف مطرح کنند تا لیست نهایی مشخص شود، سپس همه گروه‌های سیاسی برای آن لیست کار می‌کنند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر