کد خبر: ۷۰۴۱۰۳۳
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
رئیس کل جدید دادگستری قم عنوان کرد؛

حجت الاسلام مظفری گفت:کاهش پرونده های ورودی با روش های علمی در برخی استان ها اجرایی شده در قم در دستور کار می باشد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، حجت الاسلام و المسلمین علی مظفری رئیس کل جدید دادگستری قم روز یکشنبه در آئین تودیع و معارفه رئیسان پیشین و جدید دادگستری قم در مرکز آموزش قوه قضائیه این استان،گفت: کاهش ورودی پرونده‌ها از جمله دیگر اولویت‌هایی است که با استفاده از ظرفیت‌های مردمی به دنبال تحقق این موضوع هستیم.

رئیس کل جدید دادگستری قم، تکریم قضات استان را از جمله وظایف مهم خود دانست و افزود: قم شهر علم و اجتهاد و قوانین مبتنی برفقه است که استفاده از ظرفیت علما و مراجع تقلید در دستور کار می‌باشد.

او با اشاره به سند تحول دستگاه قضایی عنوان کرد: تحقق اهداف کلان این سند به ویژه تحقق حقوق عامه از جمله اولویت‌های دادگستری استان است.

او بیان کرد: مردم قم بیشترین نقش را تشکیل حکومت انقلاب اسلامی داشتند و باید حلاوت قانون و عدالت را بچشند که در این راستا تلاش بیشتر حوزه قضایی استان مورد تاکید است.

مظفری با بیان اینکه دستگاه قضایی استان در کنار سایر سازمان‌ها هر جا که نیازمند پشتیبانی قضایی در راستای حل مشکلات اقتصادی و رونق تولید است، وارد می‌شود، گفت: در راستای تحقق شعار سال دستگاه قضایی آمادگی همکاری با سایر دستگاه‌ها را به صورت کامل دارد.

حجت الاسلام مظفری با بیان اینکه مردم قم بیشترین نقش را در تشکیل حکومت انقلاب اسلامی داشتند، تصریح کرد: مردم باید حلاوت و شیرینی قانون و عدالت را بچشند که لازم است در این راستا تلاش بیشتری شود.

طی آیینی با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه، از خدمات حجت الاسلام حمزه خلیلی رئیس کل سابق دادگستری قم تقدیر و حجت الاسلام علی مظفری به عنوان رئیس کل جدید دادگستری قم معرفی شد.

خلیلی روز گذشته طی آئینی به عنوان مدیرکل دادگستری گیلان معرفی معرفی شد.

مظفری نیز پیش از این سابقه ریاست کل دادگستری خراسان رضوی را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

انتهای پیام/ح

کاهش پرونده‌های ورودی به حوزه قضایی قم در دستور کار است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر