کد خبر: ۷۰۴۱۲۴۶
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۵

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان فارس گفت: تیم شنای استان فارس در جشنواره کشوری به عنوان قهرمانی دست یافت.

قهرمانی تیم هیئت شنای فارس در کشوربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، شهرام کمال‌زاده گفت: تیم هیئت شنای استان فارس با حمایت مالی شرکت بازرگانی گرامی شیراز و با کسب ۳۹ مدال رنگارنگ، با اقتدار قهرمان رقابت‌های کشوری شد.

او افزود: این دوره از مسابقات با حضور ۱۰۸ شناگر در قالب ۱۸ تیم در رده‌های سنی هشت تا ده ساله و به میزبانی کرمان برگزار شد.

کمال‌زاده گفت: در این دوره از مسابقات محمدمهدی غلامی شناگر با آتیه استان فارس با کسب ۱۲ نشان طلا به عنوان قهرمان قهرمانان کشور انتخاب شد.

رئیس هیئت شنا شیرجه و واترپلو فارس ادامه داد: در این دوره از مسابقات علاوه بر مدال‌های غلامی، پارسا شهشهانی ۶ نشان طلا و سه نقره، محمدمهدی اصلانی ۵ نشان طلا و یک برنز، مازیار حسینی ۴ نشان طلا و سه نقره، متین نوشاد دومدال طلا و یک برنز و امیرعباس پایگانه نیز ۲ نشان طلا کسب کردند.

او گفت: محمدمهدی غلامی، پارسا شهشهانی، محمدمهدی حسنی، مازیار حسینی، متین نوشاد، امیرعباس پایگانه، محمدعلی انبار، امیرحسین علی نژاد، کیاشا قامتی، محمدحسین زارعی و متین جاوید اعضای تیم و امیرمحمد شجاعی، آرین علیایی، محسن کمال زاده و امیررضا علیپور سرمربی و مربیان تیم هیئت شنای فارس بودند.

کمال‌زاده همچنین از کسب عنوان قهرمانی تیم واترپلو دختران رده سنی یازده تا چهارده سال فارس برای اولین بار در کشور خبر داد و گفت: با توجه به برنامه ریزی دقیق و سرمایه‌گذاری مناسب انجام شده و همچنین حمایت مدیران ارشد ورزش و جوانان استان، آتیه درخشانی پیش روی ورزشکاران در رشته شنا در فارس قرار دارد.
انتهای پیام/م

قهرمانی تیم هیئت شنای فارس در کشور

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر