کد خبر: ۷۰۴۲۱۸۹
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۱
عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

نژادبهرام گفت: در صورت همکاری شهرداری منطقه ۲ با مترو، ۳ ایستگاه دیگر تا پایان سال در این منطقه آماده بهره‌برداری می‌شود.

افزایش ایستگاه‌های مترو منطقه ۲ در سال ۹۸زهرا نژادبهرام عضو شورای شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین شهرداری منطقه 2 و شرکت مترو برای تامین یک رام قطار گفت: این تفاهم نامه در نوع خود کم نظیر و منحصر به فرد است زیرا پیش از این تنها در منطقه 7 دیده شده بود که شهرداری منطقه وارد موضوع حمل و  نقل عمومی شود.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری منطقه 2 کمک کرد تا یک رام قطار خریداری شود اظهار کرد: این قطار در محدوده میدان صنعت به کار گرفته می‌شود و سر فاصله حرکت قطار‌ها را به 7 دقیقه می‌رساند

وی با بیان اینکه این قرارداد با شرکت واگن  ساز و معاونت حمل و نقل بسته شده گفت: از طرف دیگر تفاهم نامه‌ای به ارزش 30 میلیارد تومان هم با  شرکت واحد اتوبوس‌رانی بسته شده تا اتوبوس های جدید وارد ناوگان منطقه 2 شوند و لذا این موضوع باید به عنوان یک رویکرد در دستور کار همه مناطق قرار بگیرد.

نژادبهرام تصریح کرد: ما نمی‌توانیم با توجه به محدودیت منابع موضوع حمل و نقل عمومی را متمرکز کنیم و باید خود مناطق از طریق اقدامات مشارکتی وارد حمل و نقل در محدوده خودشان شوند.


بیشتر بخوانید: واگذاری زمین ۱۰۰ میلیارد تومانی به شرکت مترو/ تکمیل سه ایستگاه‌ کتابی، تربیت مدرس و برج میلاد به زودی


وی با تاکید بر اینکه مترو اعلام آمادگی کرده که در صورت همکاری منطقه ۶ ایستگاه را در سطح این منطقه فعال می‌کند، بیان کرد: در صورت تحقق این وعده تا پایان سال ۳ ایستگاه آماده بهره برداری می‌شود و با فعال شدن آن‌ها تعداد ایستگاه‌های منطقه ۲ به ۵ ایستگاه می‌رسد.

انتهای پیام/

تعداد ایستگاه‌های مترو منطقه ۲ تهران تا پایان سال به ۵ ایستگاه می‌رسد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر