کد خبر: ۷۰۴۲۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱

رئیس کلانتری ۱۱۴ غیاثی از دستگیری ۲ موبایل قاپ حرفه‌ای و اعتراف آنان به ۲۷ فقره سرقت خبر داد.

/// امروز///// دستگیری ۲ موبایل قاپ حرفه‌ایبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، عباس واعظی رئیس کلانتری ۱۱۴ غیاثی گفت: ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه روز گذشته ماموران انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده میدان خراسان به ۴ موتورسوار که سوار بر ۲ دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش بودند، برخوردکردند.

موتورسواران به مردی میانسال نزدیک و در یک لحظه گوشی همراه وی را که در حال صحبت کردن بود، قاپیده و به سرعت از محل گریختند.

این مقام انتظامی بیان کرد: ماموران به تعقیب متهمان پرداختند و پس از مدتی تعقیب و گریز موفق شدند که راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت را با شلیک چند تیر هوائی دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از متهمان، تعداد ۴ دستگاه گوشی همراه از آنان کشف شد.

سرهنگ واعظی با اشاره به اینکه متهمان به همراه موتورسیکلت توقیفی به کلانتری منتقل شدند، ادامه داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که موتورسیکلت سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت در کلانتری ۱۳۰ نازی آباد دارد.

کلانتر محله غیاثی افزود: در گام بعدی ماموران کلانتری موفق شدند مالکان گوشی‌های سرقتی را شناسایی و برای شناسایی متهمان به کلانتری دعوت شدند.

این مقام انتظامی گفت: متهمان در تحقیقات پلیسی به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشتند: مدتی است که با همکاری سایر همدستان خود با استفاده از تاریکی هوا و م و تورسیکلت‌های سرقتی موبایل قاپی می‌کردند.

وی با بیان اینکه متهمان به ۲۷ فقره موبایل قاپی اعتراف کردند، گفت: در بررسی وضعیت متهمان مشخص شد که هر ۲ موبایل قاپ سابقه دار بوده و تا کنون چندین مرتبه با همین عنوان مجرمانه در زندان بسر برده اند.

سرهنگ واعظی اضافه کرد: کشف جزئیات پرونده و دستگیری ۲ هم دست موبایل قاپ‌ها ادامه دارد.

انتهای پیام/

دستگیری ۲ موبایل قاپ حرفه‌ای

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر