کد خبر: ۷۰۴۲۵۱۵
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
کد خبر : ۷۰۴۲۵۱۵
گروه : گیلان » رشت

مهم‌ترین حوادث امروز ۲۹ مرداد ماه ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، مهم‌ترین حوادث امروز سه شنبه (۲۹ مرداد ماه ۹۸) استان گیلان را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

دستگیری سارق کش‌روزن با ۸ فقره سرقت در لنگرود
سرهنگ مجید نیکوئی فرمانده انتظامی لنگرود گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت کش‌روزنی از یک مغازه طلافروشی در شهر لنگرود، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران پلیس در محل وقوع سرقت، سارق کش‌روزن که یک زن بود شناسایی و دستگیر شد.
وی با بیان اینکه متهم در بررسی فنی پلیس به ۸ فقره سرقت به روش کش‌روزنی از مغازه‌ها شهرستان لنگرود اعتراف کرد بیان داشت: سارق دستگیر شده از غفلت مالباختگان سوءاستفاده و اقدام به سرقت می‌کرد.

سرهنگ نیکوئی تصریح کرد: سارق ۴۲ ساله پس از تسکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در پایان به صاحبان اصناف هشدار داد به نکات ایمنی و بازدارنده سرقت به خصوص استفاده از دوربین‌های مداربسته بیشتر توجه داشته باشند و همچنین در محل کار گوشی تلفن همراه، کیف دستی، مدارک و اشیاء قیمتی را در مکانی مناسب نگهداری کنند.

دستگیری ۵ حفار غیرمجاز در رشت
سرهنگ سید رسول صمدی رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک باند ۵ نفره حفاران غیرمجاز در منطقه پیربازار شهرستان رشت، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس با انجام تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کرده و به محل مورد نظر اعزام شدند.

او با بیان اینکه پس از حضور ماموران انتظامی در محل اعلامی ۵ حفار غیرمجاز حین حفاری دستگیر شدند بیان داشت: حفاران اقدام به حفر ۳ گودال کرده بودند.

سرهنگ صمدی تصریح کرد: متهمان ۳۸، ۳۹، ۴۱، ۴۸ و ۶۰ ساله با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از شهروندان در خصوص همکاری با پلیس، میراث فرهنگی و تاریخی را شناسنامه و هویت کشور دانست و خاطرنشان کرد: پلیس همواره با عزمی راسخ با هرنوع تخلف برخورد و فرصت هیچگونه سوء‌استفاده‌ای را به سودجویان نخواهد داد.

دستگیری سارق قطعات خودرو حین سرقت در فومن
سرهنگ محسن جعفرزاده فرمانده انتظامی فومن گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات خودرو در فومن، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تحقیقات انجام شده توسط ماموران پلیس آگاهی منجر به شناسایی و دستگیری متهم ۳۴ ساله حین سرقت باطری خودرو شد افزود: متهم در بررسی فنی پلیس به ۹ فقره سرقت قطعات خودرو در شهرستان فومن اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی فومن در پایان با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد از شهروندان خواست، ضمن رعایت نکات ایمنی در راستای پیشگیری از هرگونه سرقت در صورت مشاهده مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

دستگیری سارق پمپ آب با ۱۲ فقره سرقت در تالش
سرهنگ حسین جمال‌دار فرمانده انتظامی تالش گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت پمپ آب کشاورزی در تالش، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران پلیس با انجام تحقیقات یک متهم را در این پرونده‌ها شناسایی و مخفیگاه وی را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند افزود: ماموران پلیس پس از اینکه متهم به منزلش مراجعه کرد وی را دستگیر کردند.
او تصریح کرد: متهم در بررسی فنی پلیس به ۱۲ فقره سرقت پمپ آب کشاورزی در شهرستان تالش اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی تالش در پایان با اشاره به اینکه متهم ۳۰ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
اننهای پیام/آ

بسته حوادث امروز گیلان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر