کد خبر: ۷۰۴۲۵۲۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۶

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی رفتار ناشایست همسرش در فرودگاه بوریسیل اوکراین را که هنگام پیاده شدن از هواپیما تکه نانی که به عنوان احترام به مقامات کشورها تقدیم می‌شود را پرت کرده بود، توجیه کرد.

نتانیاهو رفتار ناشایست همسرش در اوکراین را توجیه کردبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی رفتار همسرش، سارا نتانیاهو در فرودگاه بوریسیل اوکراین را  توجیه کرد.

سارا نتانیاهو، هنگام پیاده شدن از هواپیما در کی‌یف تکه نانی که معمولا هنگام سفر مقامات به کشور‌ها به عنوان احترام به آن‌ها تقدیم می‌شود را پرت کرد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در توجیه این رفتار ناشایست همسرش مدعی شد: «اگر این موضوع اتفاق نمی‌افتاد این سفر تاریخی با این پوشش رسانه‌ای مواجه نمی‌شد!»

نتانیاهو در ادامه گفت که همسرش به احترام اوکراین لباس زرد و آبی که رنگ پرچم اوکراین بود پوشیده بود و رویداد فرودگاه بوریسیل تنها ابزاری برای جلب توجه بود.

وی اضافه کرد: «سفر تاریخی به اوکراین داشتم و تردید داشتم که اگر این حادثه اتفاق نمی‌افتاد چنین پوشش رسانه‌ای از آن می‌شد.»

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت: «شاید ما شیوه‌ای برای جلب توجه پیدا کردیم و به آن ادامه خواهیم داد.»

این گزارش در حالی منتشر می‌شود که روزنامه جروزالم پست نیز گزارش داد که سارا نتانیاهو زمانی که از تل‌آویو عازم کی‌یف بوده است با عصانیت از صندلی خود بلند شده و قصد ورود به کابین خلبان را داشت، چون خدمه پرواز ورود وی به هواپیما و اوکراین را خوشامد نگفته بودند.

بر اساس گزارش شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی ماموران امنیتی مانع از ورود همسر نتانیاهو به کابین خلبان شدند و پس از آن خلبان با بلندگوی کابین اقدام به خوشامدگویی کرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر