کد خبر: ۷۰۴۳۰۲۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰

فدراسیون فوتبال اسامی داوران مرحله اول رقابت های جام حذفی را اعلام کرد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسامی داوران قضاوت کننده در دیدار‌های مرحله اول جام حذفی کشور از سوی کمیته داوران مشخص شد.

اسامی داوران به شرح زیر است:

جمعه اول شهریور ۹۸

هیئت فوتبال ایرانشهر – طلای سرخ قائنات – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید چمران ایرانشهر

داور. معین ایزدی

کمک داور ۱. محمد صالح عرب آبادی

کمک داور۲. وحید امیری

داور چهارم. فرزین تمیزی

ناظر داوری. حسین نیکوزاده


بیشتر بخوانید: محرومیت و جرائم تیم‌های لیگ برتری با درخواست تاج تعلیق می‌شود


شهرداری بردسکن خراسان رضوی- شهرداری ریگان کرمان– ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید اسماعیلی بردسکن

داور. سید ابوالفضل حسینی

کمک داور۱. میلاد لطفی

کمک داور ۲. احد طوسی

داور چهارم. بهمن ممشلی

ناظر داوری. رضا عبدوس

شهید اورکی اسلامشهر- پاراگ تهران– ساعت ۱۷– ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر

داور:مهدی اجاقی

کمک داور ۱:محمد نوری

کمک داور ۲:رضا بابا رئیسی

داور چهارم:حامد صادقی جو

ناظر:رامین عرفانیان

دریای حربده محمود آباد- نماینده سمنان – ساعت ۱۷– ورزشگاه شهیدبهشتی محمودآباد

داور:مرتضی عابدی

کمک داور ۱:هاشم خدا بنده لو

کمک داور ۲:مجتبی قاسمی

داور چهارم:علی محمدی پور

ناظر:فرشید افشار

نماینده کردستان – رعد محلات مرکزی– ساعت ۱۷– ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد

داور:محمد امیر نژاد

کمک داور ۱:بهروز عالمی روشن

کمک داور ۲:محسن دوستان

داور چهارم:سجاد یاری

ناظر:مهدی پاکزاد

رضوانی اصفهان – پیام دزپات اردل) چهارمحال و بختیاری) – ساعت ۱۷– ورزشگاه آرارات اصفهان

داور:رضا مرادی

کمک داور ۱:سعید باهنر

کمک داور ۲:مصطفی بابایی

داور چهارم:سید حسین حسینی

ناظر:قاسم واحدی


بیشتر بخوانید: میزان جرائم مالی متخلفان فوتبالی از سوی کمیته انضباطی مشخص شد


سوهان محمد قم – اتحاد قلعه رئیسی (کهگیلویه و بویراحمد) – ساعت ۱۷– ورزشگاه حیدریان قم

داور:مسعود حقیقی

کمک داور ۱:سید امرالله طراح

کمک داور ۲:عباس سعادت

داور چهارم:مهدی نجار

ناظر:محمد حسین ابراهیمی

سفیر نوین آبیک قزوین- سردار جنگل گوراب زرمیخ (گیلان) – ساعت ۱۷– ورزشگاه تختی آبیک

داور:عنایت قوچ کانلو

کمک ۱. عبدالعلی شکرگزار

کمک ۲. محمد رضا فتحی

داور چهارم. سعید لهراسبی

ناظر داوری. صادق نوری

شهرداری خدا بنده زنجان – شهرداری بیله سوار اردبیل – ساعت ۱۷– ورزشگاه شهید فهمیده خدابنده زنجان

داور:عبدالحسین باستان

کمک داور ۱:موسی مه ابادی

کمک داور ۲:هیمن نور بخش

داور چهارم:فرزاد منصوری

ناظر:محمد دوستی

عقاب شیراز- ملوان کیش– ساعت ۱۷– ورزشگاه نیروی هوایی شیراز

داور:مجتبی افرا

کمک داور ۱:شهرخ دانشور

کمک داور ۲:ابراهیم نیک نام

داور چهارم:مجتبی شجاعی

ناظر:محمد حسین معتمدی فر


بیشتر بخوانید: اعلام برنامه مرحله اول جام حذفی


مهرگان دره شهر ایلام – ذوب فلزات همدان– ساعت ۱۷:۱۵– ورزشگاه تختی دهلران

داور:ایمان شاه، ولی
کمک داور ۱:علی ممبینی

کمک داور ۲:مازیار معتمد نیا

داور چهارم:محمد علی صلاحی

ناظر:ایرج ساعدی

استقلال نوین ماهشهر- سیراف کنگان بوشهر– ساعت ۱۷:۳۰– ورزشگاه شهدا ماهشهر

داور:عقیل جهانبازی

کمک داور ۱:مهدی معماری

کمک داور ۲:احمد حقانی

داور چهارم:حسن حیدری

ناظر:صفدر احمدی

انتهای پیام/

آخرین اخبار از جام حذفی فوتبال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر