کد خبر: ۷۰۴۴۱۵۷
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷

ووشوکاران استان قم با کسب هفت مدال طلا و نقره در رقابت با برترین‌های سبک نان‌چوان قهرمانی کشور افتخاری جدید برای این رشته ورزشی رقم زدند.

ووشوی قم در کشور افتخارآفرین شدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، مسابقات ووشو قهرمانی کشور در سبک نان‌چوان بین ۴۲۸ ووشوکار به میزبانی هیات ووشو شهر الوند برگزار شد و شرکت کنندگان در حضور علی جهانگیری رئیس کمیته سبک نانچوان ایران برای به دست آوردن رتبه‌های برتر با یکدیگر مسابقه دادند.

شرکت کنندگان در این مسابقات برای کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز رده سنی بزرگسالان در سالن ورزشی یادگار امام (ره) شهر الوند رقابت کردند، در حالی که بیش از ۴۰۰ ووشوکار از ۲۱ استان در رقابت‌ها به میدان رفتند و در نهایت به نفرات اول تا سوم مدال و حکم قهرمانی اعطا شد.

در شرایطی که رقابت ووشوکاران شرکت کنندگان در این پیکار‌ها در دو بخش تالو ساندا به انجام رسید و حضور برخی ووشوکاران مطرح بر جذابیت مسابقات افزوده بود، نمایندگان هیات ووشو استان قم در مجموع موفق به کسب هفت مدال شامل چهار نشان طلا و سه مدال نقره شدند.

در این پیکار‌ها احمد عمویی و احسان رمضانی در تالوی رده سنی بزرگسالان موفق به کسب چهار مدال طلا برای تیم قم شدند، همچنین محمدمهدی خورشیدی در بخش تالو دو مدال نقره کسب کرد و در قسمت ساندا سجاد عبدالحمزه تنها ووشوکار قم بود که موفق به کسب یک مدال نقره شد.

خبر دیگر از ووشو استان قم به حضور موفق ملی‌پوش ووشو قم در دهمین دوره رقابت‌های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا اختصاص دارد، رقابت‌هایی که از این هفته با حضور ۴۰۰ ووشوکار به نمایندگی از ۲۰ کشور آسیایی در کشور برونئی به انجام می‌رسد و تا پایان هفته برترین‌های خود را خواهد شناخت.

در شرایطی که تیم ملی ووشو کشورمان در دو بخش ساندا و تالوی پسران و دختران در این رویداد شرکت کرده، مهدی اکبری ملی‌پوش ووشو استان قم در وزن ۵۶ کیلوگرم ساندای جوانان با عملکرد درخشان خود ابتدا سون جائه‌مین از کره‌جنوبی دارنده مدال طلای جوانان جهان در سال ۲۰۱۸ را با اقتدار از پیش روی برداشت و به نیمه نهایی رسید تا به مصاف حریفی از هند برود.

انتهای پیام/الف

افتخارآفرینی ووشوی قم در کشور / ووشوکار قم در نیمه نهایی آسیا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر