کد خبر: ۷۰۴۴۸۲۰
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

مدیر عامل شرکت توزیع برق هرمزگان از افزایش مصرف برق در استان خبر داد.

افزایش مصرف برق در هرمزگان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از  هرمزگان   ،محمد ذاکری مدیر عامل شرکت توزیع برق استان گفت: پیک مصرف امسال در ۱۶ مرداد دو هزار و ۲۲۲ مگاوات بود که نسبت به پارسال۳ درصد افزایش دارد.

او افزود: مصرف برق امسال از ابتدای مرداد تاکنون چهار روز از حد مجاز بالاتر رفته و در سایر روز‌ها زیر سقف مشخص و بدون خاموشی سپری شد.

در حال حاضر هیچ خاموشی در استان نداریم.

 مدیر عامل شرکت توزیع برق هرمزگان گفت:امسال پاداشی برای کاهش مصرف مشترکین تجاری و خانگی در نظر گرفته‌شد و این مشترکین در صورت کاهش ۱۰ درصدی مصرف از این پاداش بهره مند می‌شوند.

ذاکری افزود: درصورتی‌که نسبت به الگوی مصرف اعلام‌شده بیش از ۵۰ درصد کاهش مصرف داشته باشند هزینه برق مصرفی برای آن‌ها رایگان خواهد بود.

او با اشاره به اینکه رویکرد توسعه انشعاب زمینی در استان است، افزود: وصول مطالبات امسال کمتر از ۶۰ درصد و بیشتر مربوط به مشترکین تجاری و خانگی است.

 مدیر عامل شرکت توزیع برق استان گفت: حذف قبوض کاغذی از برنامه‌های اولویت دار است و مردم هرچه سریع‌تر شماره تلفن‌های خود به سامانه توزیع برق اعلام کنند.

مشترکین از سه روش ارسال کد اشتراک ۸ رقمی به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۷۶۱۱۲۱، ثبت شماره تلفن همراه در سایت شرکت توزیع برق هرمزگان و یا مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت می‌توانند اقدام به ثبت شماره تلفن‌های خود کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان افزود: مأمورین قرائت کنتور نیز اقدام به جمع آوری شماره تلفن مشترکین می‌کنند.

تلفن افرادی باید در سامانه ثبت شود که در حال مصرف از انشعاب هستند و ازاین‌رو مستاجرین باید شماره خود را وارد سامانه کرده و در صورت جابجایی اقدام به تعویض کنند.

انتهای پیام/ف

مصرف برق در هرمزگان افزایش یافت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر