کد خبر: ۷۰۴۴۸۸۰
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
آیت‌الله سعیدی در آیین خطبه خوانی:

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)گفت:دولتمردان باید گوش‌ به‌ فرمان مقام معظم رهبری باشند که خط موفقیت این است و غیر آن بیراهه است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،آیت‌الله سعیدی،تولیت حرم حضرت معصومه(س) صبح روز پنجشنبه در آیین خطبه‌خوانی که در شبستان امام خمینی(ره) حرم حضرت معصومه(س)برگزار شد، با اشاره به فرارسیدن سال روز میلاد امام موسی کاظم(ع) اظهار کرد: وجود امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) بسیار عزیز است و ما دِین خاصی به امام هفتم داریم و باید با حرکت درمسیر این امام همام ادای دِین کنیم.

او با اشاره به حدیثی از امام موسی کاظم(ع) افزود: عبادت خداوند ابعاد مختلفی دارد که بُعد نخست معرفت خدا است که انسان جایگاه‌های آن را بشناسد پس از معرفت نیز انتظار فرج بالاترین عبادت است.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) تصریح کرد:همه ما در کارهای خود چشم‌انداز بزرگی داریم که فرج امام زمان(عج) است و انتظار فرج از زمان اهل‌بیت(ع)و پیش از امام زمان(عج) مطرح بوده است.

امام‌جمعه قم بیان کرد: هفته دولت را به دولت‌مردان تبریک گفته و این هفته با شهادت دو شخصیت بزرگوار آغاز شده است که شروع هفته دولت ضمن قدرشناسی از آن‌ها خط فکری را نیز مشخص می‌کند.

آیت‌الله سعیدی ادامه داد: دولت‌مردان باید در مسیر پرفراز و نشیب و پربرکت حرکتی کنند که شهید رجایی و باهنر باصلابت و نشاط و امید در آن مسیر گام برداشتند.

او با تأکید بر اینکه دولت‌مردان برای موفقیت باید اعتقاد و توکل به خدا داشته باشند،عنوان کرد:دولت‌مردان باید گوش‌به‌فرمان مقام معظم رهبری باشند که خط موفقیت این موضوع است و غیر آن بیراهه است، در چهل سال ثابت شد آنچه داریم به برکت اهل‌بیت(ع) و شهدا و مردم است و هرچه به ما ضرر زده به خاطر اعتماد به دشمن است.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) گفت: کسانی که روزی به مذاکره اعتماد داشتندکه نظر دشمن را جمع کنند امروز به منتقدین و معترضین در برابر آن‌ها تبدیل شدند که برکات انقلاب است، دشمن نمی‌داند با تحریم‌ها هدف ایده‌ای که مقام معظم رهبری تذکر دارند محقق می‌شود.

امام‌جمعه قم با تأکید بر اینکه برای موفقیت باید با ایمان به خدا وهمت و تلاش فعالیت کرد، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری روز گذشته در دیداراعضای دولت فرمودند اگر امروز جنگ، جنگ اقتصادی است سربازان آن تولیدکنندگان هستند و همان‌گونه که استاندار تأکید کرد در این زمینه طرح‌هایی راه‌اندازی می‌شود.

انتهای پیام/ش

سخنان آیت الله سعیدی در آیین خطبه خوانی بانوی کرامت(س)

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر