کد خبر: ۷۰۴۴۹۶۹
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
رئیس کمیته امداد کشور:

بختیاری گفت: با دریافت گواهی مهارت مددجویان می توانند با مراجعه به بانک ضمن دریافت تسهیلات بانکی برای ایجاد اشتغال نسبت به ایجاد واحد های تولیدی کوچک و زود بازده اقدام کنند.

مددجویان دارای گواهی مهارت برای تسهیلات اقدام کنند / ایجاد واحد های تولیدی و بنگاه های اقتصادیبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد کشور گفت: کمیته امداد طی سال ۹۶ بیش از ۱۷۰ هزار شغل در کشور ایجاد کرده و این میزان در سال ۹۷ به ۱۴۳ هزار شغل رسیده و پیش بینی شده که اشتغال ایجاد شده توسط کمیته امداد در سال ۹۸ به ۱۷۰ هزار شغل برسد.

او در خصوص عملکرد کمیته امداد استان فارس نیز گفت: فعالیت هایی که در کمیته امداد استان فارس صورت گرفته است مثمر ثمر بوده و جذب خیران به طرح هایی که در فارس اجرایی شده مبین همین موضوع است که طرح های اشتغال زایی کمیته امداد پاسخگوی نیاز خانواده های مددجویان است.
 
بختیاری افزود: دستگاه های اجرایی در استان فارس نیز کمک های قابل توجه ای به توسعه فعالیت های کمیته امداد استان فارس کرده اند
 
رئیس کمیته امداد کشور با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی مددجویی نقش بی بدیلی در توسعه اشتغال زایی در کشور داشته اند بیان کرد: تنها در یک از واحد های تولیدی مددجویی در استان فارس ۲۵ اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شده است که این میزان اشتغال برای این گونه واحد ها قابل تقدیر است.
 
او در خصوص توسعه واحد های اقتصادی مددجویی نیز تاکید کرد: از جمله ویژگی هایی که توسعه واحد های مددجویی دارد می توان به مدیریت متمرکز ، بازاریابی صحیح و ارائه به بازار هدف ،آموزش رایگان و ارائه گواهی مهارت آموزی از سوی فنی و حرفه ای اشاره کرد.
 
بختیاری افزود: با دریافت گواهی مهارت مددجویان می توانند با مراجعه به بانک ضمن دریافت تسهیلات بانکی برای ایجاد اشتغال نسبت به ایجاد واحد های تولیدی کوچک و زود بازده اقدام کنند.
 
رئیس کمیته امداد کشور اظهار کرد: توجه به ظرفیت هایی نظیر سرپرست های خانوار و استفاده از توان بانوان و آقایان تحت پوشش کمیته امداد در جهت ایجاد واحد های تولیدی و بنگاه های اقتصادی یکی از برنامه هایی است که این دستگاه در جهت توانمند سازی افراد تحت پوشش خود دارد.
منبع: مهر
انتهای پیام/ب

صحبت های رئیس کمیته امداد کشور در شیراز

 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر