کد خبر: ۷۰۴۵۴۱۴
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۷
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‎وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

الیاس حضرتی گفت: کارهایی که امسال در وزارتخانه ها برای رونق تولید انجام شد هر ماه بررسی و موانع آن برطرف می شود.

الیاس حضرتی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در حاشیه نشست کارگروه رفع موانع تولید در گفت‎وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، گفت : مجلس در کمیسیون اقتصاد ، بصورت ویژه طرح هایی در دست دارد که با حمایت از تولید ، مالیات بر ارزش افزوده و تلاش برای تشویق صادرکنندگان و سرمایه گذاران در خدمت رونق تولید است. 

او با بیان اینکه در کمیسیون مجلس ، با برگزاری جلساتی بین دولت و مجلس ، موانع و مشکلات تولید بررسی و از تولید حمایت می شود افزود : کارهایی که امسال در وزارتخانه ها برای رونق تولید انجام شد هر ماه بررسی و موانع آن برطرف می شود. 

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه حذف 4 صفر از پول ملی از مباحث دولت است گفت: در همین زمینه در کمیسیون جلسه ای با حضور رییس بانک مرکزی ، وزیر اقتصاد و تعدادی از نمایندگان مجلس تشکیل شد که تعدادی موافق و تعدادی مخالف بودند. 

حضرتی با اشاره به اینکه بانک مرکزی ادله نسبتا خوبی  در این خصوص ارائه کرده است افزود : حذف 4 صفر از پول ملی مورد بحث و بررسی بیشتر قرار خواهد گرفت.

او افزود : تعداد زیادی از نمایندگان مجلس از دلایل اصلی دولت برای حذف صفر از پول ملی و اثرات آن در اقتصاد و تقویت پول ملی خبر دقیق ندارند. 

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: در جلساتی که در صحن علنی مجلس در این خصوص برگزار می شود،  باید نماینده بانک مرکزی و وزیر اقتصاد حضور داشته باشند تا بتوانند نمایندگان را توجیه کنند.

الیاس حضرتی در پایان گفت : فضای کلی مجلس نسبت به این موضوع مثبت نیست.

انتهای پیام/اص

بررسی کارهای انجام شده در وزارتخانه‌ها برای رونق تولید

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر