کد خبر: ۷۰۴۵۸۵۰
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
امام جمعه کرمانشاه؛

امام جمعه کرمانشاه گفت: مسئولان هیچ منتی بر سر مردم ندارند و باید از مسئولیت‌های خود به‌عنوان فرصت خدمت به مردم استفاده کنند.

مسئولان قدر فرصت خدمت کردن به مردم را بدانندبه گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،   آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های این هفته نماز عبادی_سیاسی مرکز استان با اشاره به دیدار روز گذشته مقام معظم رهبری با هیأت دولت و درخواست ایشان از مسئولان برای قدر دانستن فرصت خدمت به مردم، اظهار داشت: مسئولان هیچ منتی بر سر مردم ندارند و باید از مسئولیت‌های خود به‌عنوان فرصت خدمت به مردم استفاده کنند.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه تأکید و توجه مقام معظم رهبری در این دیدار بر روی اقتصاد و فرهنگ بود، گفت: ایشان دولت را به حمایت از تولید داخلی توجه دادند دولت باید مشکلات اداری و کاغذبازی‌ها را حذف کند و زمان صدور مجوز برای تولید را کاهش دهد.

علما با بیان اینکه مقام معظم رهبری تولید‌کنندگان را همچون رزمندگان می‌دانند، ادامه داد: رهبر انقلاب تاکید دارند که باید از وابستگی به نفت خارج شویم و به اقتصاد، مسکن، کشاورزی و شرکت‌های دانش بنیان و تولید کنندگان توجه شود.

نماینده، ولی فقیه در استان کرمانشاه با یادآوری ۳۱ شهریورماه روز صنعت دفاعی، اول شهریورماه سالگرد شهادت شهید لاجوردی به دست منافقین و بزرگ داشت ابوعلی سینا و روز پزشک، دوم شهریورماه شروع هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر، سالگرد شهید اندرزگو، چهارم شهریورماه روز کارمند و پنجم شهریور‌ماه روز خانواده؛ این ایام را گرامی داشت و از افراد جامعه خواست به خانواده به‌عنوان سلول نخست تشکیل جامعه اهمیت داده و از آن مراقبت کنند.

او  به مناسبت عید غدیر به تشریح اهمیت موضوع امامت و ولایت پرداخت و گفت: رسول خدا از ابتدای بعثت و به هر مناسبتی مسأله ولایت و امامت را مطرح می‌کرد و این جزو اصول کار ایشان بود و شیوه ائمه نیز همین بود، چون این موضوع اساس اسلام و روح و جوهره تمام اصول اسلام است.

انتهای  پیام/ز

 

خطبه های نماز جمعه یکم شهریور ماه کرمانشاه 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر