کد خبر: ۷۰۴۷۰۱۹
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
قدیمی نژاد در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

رئیس اتحادیه بنکداران و طاقه فروشان پارچه گفت: کمبودی برای تامین پارچه سیاه مورد نیاز ایام محرم و صفر در بازار نداریم.

کمبودی برای تولید پارچه در ماه محرم نداریمامیر قدیمی نژاد رئیس اتحادیه فروشندگان بنکداران و طاقه فروشان پارچه در گفت وگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛  درباره وضع پارچه سیاه در بازار اظهار کرد: باتوجه به نزدیک شدن ایام محرم و صفر، هیچ کمبودی برای تولید و تامین پارچه در بازار نداریم.

رئیس اتحادیه فروشندگان بنکداران و طاقه فروشان پارچه ادامه داد: شاید کمبود‌هایی در گذشته درباره پارچه وجود داشت، اما هم اکنون مشکلات رفع شده است و خوشبختانه در ماه های محرم و صفر کمبود پارچه سیاه نداریم.


بیشتر بخوانید: تولیدکنندگان مجبورند با نشان خارجی محصولات خود را عرضه کنند/ سهم ۵۰ درصدی تولید ملی در صنعت پوشاک 


قدیمی نژاد با اشاره به اینکه ۵۰ درصد تولید پارچه داخلی و مابقی وارداتی است تصریح کرد: تلاش و هدف اصلی دولت و بخش خصوصی، ارتقای توان تولید داخلی پارچه است.

رئیس اتحادیه فروشندگان، بنکداران و طاقه فروشان پارچه تاکید کرد: صنعت پوشاک نقش مهمی در اشتغال و صادرات دارد بنابراین باید برنامه ریزی های مناسبی برای رشد و توسعه این بخش صورت گیرد.

قدیمی نژاد افزود: متاسفانه ورود پوشاک قاچاق موجب می‌شود که دست دلالان و سودجویان باز شود و به تولیدکننده داخلی ضرر بزند بنابراین تمام تلاش‌ها بر آن شده که ورود این کالا در کشور کاهش پیدا کند.

رئیس اتحادیه فروشندگان بنکداران و طاقه فروشان پارچه در پایان گفت: این صنف هم همانند سایر اصناف در جهت تحقق رونق تولید، گام‌های بلندی  برداشته است و امیدواریم تا پایان سال وضعیت تولید بهتر شود.

انتهای پیام/

صنعت پوشاک نقش مهمی در اشتغال و صادرات دارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر