کد خبر: ۷۰۴۷۵۰۶
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶

مرد افیونی که در نقش کارمند امداد خودرو به سراغ طعمه های سن بالا می‌رفت پس از بازداشت لب به اعتراف گشود.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، آخرین روز‌های خرداد امسال مرد میانسالی با حضور در کلانتری ۱۰۴ عباس‌آباد از گرفتار شدن در دام یک کلاهبردار حرفه‌ای در نقش کارمند امداد خودرو خبر داد.

گفتگو با مرد تهرانی که می‌گوید اعدامم کنید / او به زنان مسن هم رحم نکرد + عکس

این مرد به ماموران گفت: همراه همسرم در خیابان مطهری بودم که مرد موتور سواری که لباس امداد خودرو به تن داشت به کنار خودرویم آمد و با زدن به شیشه خواست تا در کنار خیابان توقف کنم. وقتی علتش را پرسیدم مرد جوان ادعا کرد که از قسمت جلوی موتور خودرو بنزین یا آب می‌ریزد به همین خاطر به سرعت کنار خیابان توقف کردم.


داغ ترین حوادث امروز:

دستگیری شاه مهره‌های پروژه‌ کشف حجاب علینژاد + فیلم

مرگ مشکوک زن شیرازی بعد از جراحی زیبایی

پسر ۱۶ ساله با بلیت رایگان استخر در دام ۴ متجاوز افتاد + جزئیات

روایت زن نجات‌یافته از چنگال مرد مزاحم/ مانتوهای تنگ و آرایش غلیظ کار دستم داد/ موتورسوار پلید پس از آزار و اذیت مرا تا سرحد مرگ کتک زد

شکنجه مرد کارتن خواب در گونی

توبه در زندان مجازات مجرم را تغییر داد

قتل مرموز روانپزشک در خانه

فروش نوزاد با شناسنامه فقط 100 میلیون !

بریدن گوش خواستگار یک دختر!

جنایت مستانه‌ای که در نیمه شب ترسناک رخ داد / کیکی به رنگ خون!

عامل نزاع مرگبار کرج در مشهد به دام افتاد


وی افزود: کارمند امداد خودرو خواست تا در موتور را باز کنم و وقتی از ماشین پیاده شدم دیدم در رادیاتور باز شده و آب زیادی زیر خودرو است که شوکه شدم و مرد فریبکار شروع به تعمیر و درست کردن خودرو سمندم کرد و حتی بعد از اینکه خودرو را خاموش کردم خواست تا دوباره ماشین را روشن کنم که خودرو روشن نشد و حتی با هل دادم هم اتفاقی نیفتاد که با بررسی قسمت فیوز خودرو و نصب کردن یک فیوز موفق به روشن کردن خودرو کرد.

طعمه کلاهبردار حرفه‌ای ادامه داد: مرد جوان سپس شروع به نوشتن فاکتور برای تعمیر خودرو کرد و با توجه به لباس و درست کردن خودرویم به او اعتماد داشتم وقتی خواستم پول را به صورت نقدی پرداخت کنم ادعا کرد که باید پول به حساب شرکت واریز شود و به همین خاطر با هم به جلوی دستگاه عابربانک رفتیم و با توجه به فاکتور مبلغ ۲۴۰ هزار تومان واریز کردم و بعد از خداحافظی وقتی به خانه رفتم و کاغذ رسید و پیامکی که برایم از بانک آمده بود را مشاهده کردم متوجه شدم که ۲ میلیون ۴۰۰ هزار تومان از حسابم برداشت شده است.

تحقیقات پلیسی

بدین ترتیب تیم تجسس کلانتری ۱۰۴ عباس آباد برای دستگیری متهم فریبکار وارد عمل شده و در همان ابتدا با پرونده‌های مشابه دیگری روبرو شدند که در کاوشگری‌ها مشخص شد این مرد با پوشش کارمند امداد خودرو به صورت حرفه‌ای به سراغ افراد سن بالا رفته و برای واریز پول در زمان انتقال یک صفر اضافی در مبلغ واریزی زده و در نگاه اول همگی قیمت را درست مشاهده می‌کردند، اما بعد از جدا شدن و بررسی پیامک بانکی متوجه برداشت میلیونی از حساب‌شان شده‌اند.

ردیابی‌های ادامه داشت تا اینکه ماموران با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه مرد فریبکار شدند و ساعت ۱۲:۳۰ ظهر دوشنبه ۲۸ مرداد ماه در عملیاتی غافلگیرانه احمد ۳۳ ساله در منطقه شهران دستگیر شد.

احمد ابتدا سعی داشت خود را بیگناه معرفی کند، اما وقتی از سوی طعمه‌هایش هدف شناسایی قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد.

گفتگو با مرد تهرانی که می‌گوید اعدامم کنید / او به زنان مسن هم رحم نکرد + عکس

گفتگو با کلاهبردار شیشه‌ای

احمد که در گذشته یک مکانیک حرفه‌ای بوده ادعا می‌کند کار کردن در یک گاراژ باعث شد تا روند زندگی‌اش تغییر کند و به اعتیاد و سرقت روی بیاورد و از همه می‌خواهد که حکم اعدام برایش تعیین کند تا دیگر به زندگی ادامه ندهد.

سابقه داری؟

نه.

به چه جرمی دستگیر شدی؟

کلاهبردای.

شیوه و شگرد؟

در نقش کارمند امدادخودرو به سراغ افراد سن بالا می‌رفتم و بعد از تعمیر خودوریشان در زمان انتقال پول یک صفر اضافه‌تر در دستگاه عابربانک پرداخت می‌کردم و به طور مثال مبلغ ۱۲۰ هزار تومان را یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای خودم واریز می‌کردم و کسی در ابتدا صفر‌های آخر دقت نمی‌کرد و مهم همان رقم اول بود.

چه افرادی را هدف قرار می‌دادی؟

مردان و زنان سن بالا که به راحتی اعتماد می‌کردند.

چرا کلاهبرداری؟

معتاد بودم و اعتیادم به شیشه باعث شد تا دست به این کار بزنم.

چطور اعتیاد پیدا کردی؟

من حتی سیگار هم نمی‌کشیدم تا اینکه در یک گاراژ شروع به کار کردم که در آنجا همگی شیشه می‌کشیدند و به من می‌گفتند برای لاغر شدن، تحرک و کار بیشتر تاثیر خوبی دارد به همین خاطر من هم شروع به مصرف آن کردم که وقتی به خودم آمدم دیدم معتاد شدم.

چه مدت است که این کار را انجام می‌دهی؟

۳ ماه.

چقدر پول به دست آوردی؟

همه را هزینه مصرف مواد مخدر می‌کردم و فکر کنم ۳۰ میلیون تومان باشد. «این ادعا در حالی است که پلیس در تحقیقات ابتدایی ۱۰ طعمه این کلاهبردار را شناسایی کرده و نزدیک به ۹۰ میلیون تومان از آن‌ها کلاهبرداری شده است».

ازدواج کردی؟

بله، بچه دارم.

فکر می‌کردی دستگیر شوی؟

بله، هر شب کابوس می‌دیدم که دستگیر شدم.

پس چرا به کلاهبرداری هایت ادامه دادی؟

اعتیاد اجازه فکر کردن را نمی‌داد اگر درست فکر می‌کردم پول‌ها را به حساب خودم نمی‌ریختم.

شیوه و شگردت را از کجا یاد گرفتی؟

در همان گاراژ یک نفر بود که این شیوه را به من یاد داد و من هم بدون هیچ استرسی انجام دادم.

چرا مواد را ترک نکردی؟

۲۰ روز است که همسرم کمکم کرد که مواد را ترک کنم و در این ۲۰ روز خانه بودم و اجازه خروج نداشتم که از من مطمئن شود که دستگیر شدم.

آزاد شوی دوباره دزدی و کلاهبرداری می‌کنی؟

نه، به مشهد می‌روم و، چون می‌خواهم نزدیک به امام رضا «ع» باشم در همانجا کار مکانیکی را انجام می‌دهم.

شنیدم گفتی اعدامت کنند؟

بله، آبرویم رفت و همه مرا به چشم یک دزد و معتاد می‌بینند، ولی اگر دزد بودم هیچ وقت پول را به حساب خودم نمی‌ریختم.

بنا بر این گزارش، سرهنگ محمد احمدی رییس کلانتری ۱۰۴ عباس آباد با اعلام این خبر گفت: متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس قرار دارد و احتمال می‌رود این فریبکار در مناطق دیگر به خصوص شمال تهران دست به کلاهبرداری زده باشد که در این زمینه تجسس‌ها ادامه دارد.

منبع: رکنا

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۸۲
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
خدارو هزار مرتبه شکر که شماها قاضی نیستین وگرنه نصف مملکت که اونام از روی بیچارگی دست به این کار میزنن اعدام میشدن.کاش این شکاف طبقاتی برداشته بشه که دیگه همچین چیزی نبینیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
خوب اگرخودش میخواد ادامش کنندتاهم خودش هم مردم راحت بشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
تاوان عملش روباید بده باید بده که بچش چند سالی بی پدر بمونه زنش ویلون بشه ابروش بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
بخشش
فرصت دوباره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
خدا همه را به راه راست هدایت کنه این آقا که از اول اینطور بوده رفیق بد اونو به این روز انداخته شیطان هم که بساطش همه جا پهنه تو جامعه هم که فقر و بی پولی بیداد میکنه همه عوامل باعث شده یک جوان با حرفه گرفتار اعتیاد و دزدی بشه خدا کمکش کنه به زندگی قبلش برگرده و آدم سالمی بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
اعتیاد بیماریست و بیماری باید درمان شود بخشش از بزرگان است به خیلیها باید زندگی دوباره داد
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
ایشون مطمانا با شخصی که اینکاره بوده ارتباط صمیمی داشته و مشاوره گرفته که اگه میخوای ماهی ۳۰ میلیون داشته باشی و مهارت کاری هم داری برو با این شیوه شروع کن جواب میده تا اونجا که بابت یه هواگیری و تعویض فیوز ۲۴۰ هزار تومن از اون پیرمرد گرفته که همش سود بوده خوب بی وجدان تو که ده دقیقه کار کردی انقد گیرت اومده و طرفم راضی بوده چرا میای ده برابر میگیری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
اعدام اعدام
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
ریشه در اعتیاد ه درست نیست پس ریشه اعتیاد در چیه؟ تربیت غلط خانوادگی؟ ریشه تربیت غلط در کجاست؟
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
دوستان اگه دزد یه روز گرفتین کتکش نزنین .میرن پزشک قانونی طول درمان میگیرن.فقط چک بزنین اونم محکم نه که جاش بمونه.عجب مملکتی شده دزد بابت کتک خوردن از صاحبخونه ازش شکایت میکنه دیه میگیره الله اکبر
ارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
من یه بار تو نواب رانندگی میکردم ؛دوتا موتور سوار داد ز ن خانم تمام روغن ماشینت داره می ریزه زمین بزن کنار و گرنه موتوره می سوزه ؛ می خواستم اتوبان بزنم کنار ؛ پلیس نزاشت رفتم تو خ فرعی ؛ من از ماشین نیومدم پایین کاپوت و زدن بالا گفتن روغن رفته اگه روغن داری بده و گرنه بری گیرپاژ می کنی ؛ ما می ریم روغن می گیریم گفتم تو کارتم پول نیست برید تا من پول جابجا کنم گفتن ما دلمون سوخت اصلن پولشو نده ؛ وقتی رفتن یه عابر و صدا کردم اومد ماشین و دید گفت سریع دور بزن برو ؛ مشکلی نداری ؛خدا بهت رحم کرده که از ماشین پیاده نشدی و گرنه ممکن بود کارت و ماشین و هم چی رو ازت بگیرن؛ نوشتم تا بقیه ف بی آدمهای بظاهر موجه و نخورن
Mahnaz
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
این اقا اگه طمع کار نبود و همین پول دستی ک از هر نفر در طول روز میگرفت هر ماه میدونید چقدر ب جیب میزد ؟ ادمایی ک مهارت و استعداد دارن و ب اندازه خود و سطح زندگیشون درامد دارن اما طمع میکنن هر بلایی سرشون بیاد حقشونه ,ی جوری میگه شیشه بهم پیشنهاد کردن بکشم لاغر بشم انگار بچه 5 ساله رو اب نبات دادن ,الکی فقط خودشونو مظلوم جلوه میدن.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
با سلام. من سعی کردم اول نظرات همه رو بخونم و بعدش نظر خودنو بگم.

مهمترین بحث همون بحث اعتیادش هست. و اگه ی مطالعه ای در نورد افرادی ک شیشه مصرف میکنند داشته باشید متوجه خواهید شد ک شیشه چطور مغزش رو در تصاحب خودش میگیره. و اون موقع است ک دستوراتی اشتباهی ک‌از مغز دریافت و خودش رو یلی میبینه. و دچار همچین اشتباهاتی میشه

ان شاءالله ک کمکش کنند و برگرده ب زندگی اش

واقعا زن و بچه اش الان .....‌‌‌‌‌
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
باید معتادا رو جمع کنن سوار یک کشتی کنن ببرن وسط دریا خالی کنن و بیان تا همه از شرشون راحت بشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
سلام من خودم انجا حضورداشتم. وقتی کنارش بودم و با خبرنکارصحبت میکرد جیگرکباب شد. حتی میگفت بچه ام را ببینم. خدایی خودم اشک میریختم. ومیگفتم خداکنه آزاد بشه. خود من برای تحویل گوشی موبایلم که سرقت شده بود ودزد را گرفته بودن انجا حضورداشتم. دزدان باید زندان ومجازات بشن. این شخص خیلی پسر خوبی بود ظاهرش اینطوربود بهرحال اعتیاد به این کارگشانده بودش
ناشناس
|
Sweden
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
ریشه در اعتیاد داره و بس
محسن
|
United States
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بیماری اعتیاد داشته اینکارو کرده
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
سلام من برادرم چندین سال به همه نوع مواد مخدر اعتیاد داشت و پس مدتی ترک کرد و بهش قول وام با سود ۴ درصد دادن تا یه کاری برا خودش راه اندازی کنه ولی به لطف مسئولین بانک برا این وام همه نوع ایراد ازش میگیرن و میگن باید سه تا ضامن با گواهی حقوقی بیاره که چک هم داشته باشه یعنی خودشون میدونن که نمیتونه ضامن جور کنه به همین خاطر بهشون قول وام میدن میخاستم بگم که واقعا این رسمش نیست
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
به عنوان یک انسان باهاش برخورد بشه همیشه موقع قضاوت خود را جای متهم بگذارید سعی کنید هیچ وقت قضاوت نکنید
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
چه شگرد جالبی داشته ولی نباید توی حساب خودش می‌ریخته آماتور بوده به خاطر همین توی 3 ماه گرفتنش.
شهباز قلیزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
قانون خودش خیلی خوب بلد چه حکمی براش بدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اعدام برای چه جرمی ؟ بعضی هاهنوزمعنی اعدام رونمیدونن ایشون بایدبه ده سال زندان محکوم بشه اعتیادش هم ترک میشه
آزاده
|
Germany
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
به نظر من یکی از دلایل این گونه مسائل در کشورمون حرص و طمع هستش که ما داریم میبینیم..و به نظر من باید همچین افراد تحت نظر روانپزشک قرار بگيرن و درمان بشن.
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
این پولا بهش مزه کرده مطمئن باشین بعداز آزاد شدنش دوباره با یه شیوه دیگه ای وارد عمل میشه .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
دقیقا
بیداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اصلا خود خودروسازان هم به ملت رحم نکردن!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
احسنت،هر حکمی برای این تبهکار دادند چندین برابرش رو برای مراکز امدادخورو اعمال کنند که ملت و بیچاره کردند
علیرضا قملاقی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بیمه+نمایندگی‌ها3ماه قبل با یک خودرو پراید (خودروی من سوزوکی است) در شهریار تصادف کردم بعد از ۳ماه شورای حل اختلاف رفتن ببمه آسیا ۱۵درصدبعنوان خودرو نامتعارف کسر کرد ،۵۰۰تومن هم بابت داغی کسر کرد،۲میلیون هم هزینه دادرسی و تامین دلیل و کارشناسان شده خسارتم ۱۸میلیونه بیمه فقط ۳.۵داده،یعنی باکسر دادرسی فقط ۱.۵دستم روگرفته
ایرانی دردمند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
بی خیال اون پرایدی بدبخت شو اونم اگه داشت سوزوکی گرند سوار میشد توکه نیازی به بیمه نداری ژن خوب؟!!!!
ا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
حبس ابد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
این بدبخت اول داشته آبرومندانه کارمیکرده،اعتیاداین بلاروسرش آورده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
چی ی بگم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
این شیوه دزدی از کارت در پمپ بنزین ها و گاز..زیاده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
قانون اعدام قاپاقچیان را اجراکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
قاچاقچی ؟!؟!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
برخورد شدید
Reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
من خودم بعنوان کسیکه قبلااعتیادداشتموالان چندسالیه که ترک کردم ازته دل واسش دعامیکنم خداهمه معتادین رونجات بده.آدم تادرشرایطش قرارنگیره نمیتونه راحت دیگران روقضاوت کنه.فقط خدانجاتش بده وبه حال خودش رهاش نکنه انشاا...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
واقعا اینها بیمارن باید کمکش کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
باید طوری باهش برخورد کنند تا درس عبرتی بشه برای بقیه
K
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
زودتر اعدامش کنید.
مقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
مقصر دولت هستن.بیکاری داره غوغا میکنه.
مهدی عبدالوند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
با سلام
اگر یادتان باشد چند سال پیش ک بیشتر جوانها ب کراک اعتیاد پیدا کرده بودند و لاعث بیماری های عفونی و از ضخم هایشان انگل بیرون میزد و این اعتیاد ب رساته ها کشیده شد و دولت و مواد مخدر و قوه قضاییه همگی دست ب دست هم دادند و در حدود ۴۸ساعت تمام لابراتورها و کراک هایی ک در کشور دست ساقی ها بود را جمع اوری کروند.
من از چشم مسئولین میبینم ک رضایت کامل دارند ک جوانان و جامعه را خار و ذلیل ببینند.
عده ای از مردم کشور عزیزم از صبح تا شب کار میکنند ب مخارج و هزینه های تحصیل فرزندانشان نمیرسند
عده ای درگیر اعتیاد شدند.
عده ای هم از گرانی اجناس و اجاره منزل ب حاشیه شهرها پناه میبرند ک باعث میشود عده ای از فرزندانشان ب خلاف روی بیاورند.
پاسخ ها
بی کسی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
سلام واقعا حرفتون متین وقشنگه نمیدونم چرا کسی به فکر دردای ملت نیس
عباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اگه بار اولشه کمکش کنید بهش وام بدین تا یه کاری برای خودش دست و پا کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
دادا کار داشته ولی قدرشو ندونسته تعمیرکار حرفه ای بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اگر مشکل بیکاری و گرانی حل شود جوانان دست به همچین کارهایی نمیزنند
مرتضی حیدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
به نام خدا : معتادینی که هنری دارند مثلا مکانیک ماهری هستند ، جوشکار یا نجار هستند ، در خیاطی و... مهارت دارند اینان را می شود به راحتی و سالم به جامعه باز گرداند به شرطی که واقعا از جانب دولت و خیرین حمایت شوند .
نیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
بلاخره انسان و خطا کرده و زندانیش هم میکشه انشاالله ک برگرده و دیگه خطا نکنه ب حق امام حسین.
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
و در نهایت رضایت میدهند و آزاد می شود. به همین راحتی. البته این بار حرفه ای تر عمل میکند و درشت تر... اما امیدوارم این نباشد. و بعداز آزادی مشغول به مکانیکی شود...
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
از این ناراحت هست که پولها را به حساب خودش ریخته وحالا برای پس دادن پول مردم بهانه ای نداره که بگه ندارم وهم را مواد کشیدم امام رضا را کردن دستاویز خودشون که مارا زندان نفرستید توبه می کنم ودیگر دزدی نمی کنم از قدیم گفتن توبه گرک مرگه مجازات اسلامی وایه قران که فرموده دست دزدان را برای اصلاح قطع کنید باید در مورد این فرد وامثال این اجرا بشود چون با داشتن تخصص وکار باز هم دزدی را به زندگی سالم ترجیح داده است واعتیاد تمام بهانه است برای توجیه کارشان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اگه قرار به قطع کردن دست بشه بنظر خودت چقدر از جمعیت ایران باید دستشون زیز گیو تین بذارن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقا این چه حرفیه اگه مجازات اسلامی رو بخوای اجرا کنی که باید دست همه ملت از جمله خودتم قطع بشه یعنی چی این حرف
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
حرفش حقیقته باید بااینجور اشخاص برخورد شدید بشه که درس عبرت بشه برابقیه
Saeed
|
United States
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
سلام متاسفانه حذف حکم اعدام فقط باعث افزایش تعداد معتادین میشه و هیچ تاثیری برای متنبه شدن فرد قاچاقچی دستگیر شده نداره یکی از اقوام ما رو با 1/5،تن مرفین گرفتن و حکم اعدامش هم در دیوان تایید شد اما با قانون جدید حکم به حبس ابد تبدیل شده والان هر روز وحتی بیشتر از من تو خونست و باز به همان شغل ادامه میده!!!
تیموری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اگر مردم حواسشان را مقداری جمع کنند از افراد کارت شناسایی بخواهند اینگونه افراد به خواسته هایشان نمیرسند
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
این مردم بیگناه چه گناهی کردن نامرد
پیمان اشراقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
سلام ،

اعدام کنید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
واقعا
یاغی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
آره واقعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
تنبلی و نادانی ریشه همه قبیل ادم هاست کار برای ادم ای درستکار هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
بدم میادکه تا اتفاقی میفته بعضیامیگن فقط اعدام مگه شماقاضی هستی .ادم جایزالخطاست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
از بس عصبانی هستند و خسته از این ناهنجاری ها...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
دزدی رو نمیشه بگی جایزالخطاست
همین هارو میگید که مملکت پر دزد شده
تا حالا چیزی ازت دزدیدن بدونی چه حالی داره
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
متاسفانه شما هم دارید قضاوت می کنید. امیدوارم قاض عادلانه قضاوت کند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
سلام. جائز الخطا نیست. ممکن الخطاست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
وقتی برای آزادی یک قاچاقچی 300 مسئول برای آزادی اش با پلیس تماس می گیرند نتیجه بدبختی و نابودی جوانان است.
حذف حکم اعدام قاچاقچیان نتیجه اش گسترش و پخش گسترده مواد در جامعه شد.
اعدام را برای قاچاقچی ها برگردانید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
به جای این کارها مواد مخصوصا توهم زاهایی مثل شیشه را از جامعه جمع آوری کنید . کسی که شیشه مصرف می کند حتی مغزش آسیب می بیند و نمی تواند درست فکر کند و شیشه چنان قوی است که وقتی زمان مصرف می رسد فرد مبتلا دست به هر کاری می زند تا پول تهیه اش را به دست آورد و عقلش در کنترلش نیست.
متاسفانه این نوع مواد چنان زیاد شده که در همه ی نقاط کشور حتی در دورافتاده ترین روستاها به صورت گسترده توزیع می شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
حالا با حذف چهار تا صفر مردم بیشتر گیج میشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
آدمای سن بالا که تجربه بیشتری دارند و کمتر فریب شیادی ها را می خورند...
به نظر من ادمیای سن بالا را از این جهت انتخاب می کرده که در صورت لو رفتن قدرت کمتری برای گلاویز شدن با این احمق داشته باشند آدم ترسویی که الان هم داره دروغ میگه..............
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اخر الزمان شده ديگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
لعنت خدا بر سازندگان شیشه .واقعا این ماده خیلی خطرناکه خواهش میکنم در قسمت های مستعد شهر مردم رو به خطرات استفاده به این ماده آگاهی بدن..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
خدا لعنت کنه انسان بد ذات رو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
وقتی برای آزادگی یک قاچاقچی 300 مسئول با پلیس تماس می گیرد
قربانی جوانان بدبخت هستند.
امیر
|
France
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
بیکاری باعث شد انشا الله زود به زندگی برگرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
سلام این شخص یک بیماره سعی کنید کمکش کنید هر شخص معتاد از اول بیمار نبوده این جامعه ماست که این مشکلات را بوجود آورده پس حمایت کنید تا این بیماری ریشه کن بشه ممنون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
موافقم . مواد باید از جامعه جمع آوری شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اعتياد اين بلاهارو سر جوانهاي مععصوم مياره
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
فقط اعدام
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
فقط انواع مواد را جمع کنید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
چه اعدام، !!!
اعدام باید کسانی بشن که برای آزادی یک قاچاقچی 300 نفری تلاش می کنند. اینا باید اعدام شوند نه یک معتاد بدبخت .
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر