کد خبر: ۷۰۴۷۶۲۵
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶

ورزشکاران ۷ رشته برای رقابت به زنجان آمدند.

برگزاری رقابت ورزشی استعدادهای برتر ایران در زنجانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان؛ معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به برگزاری دومین دوره  آغاز رقابت ورزشی استعدادهای برتر ایران در زنجانرقابت های  استعداد یابی ورزشی  گفت:این رقابت ها با حضور 31 استان برگزار می شود.حمزه پور گفت: زنجان در 7 رشته سنگ نوردی آقایان و بانوان ، واتر پلوی پسران ، ژیمناستیک پسران ، کاراته دختران ، بدمینتون پسران و ووشو پسران در مجموعه ورزشی انقلاب میزبان است.حمزه پور تعداد ورزشکاران و کادر داوری ورزشی حاضر در این رقابت ها را 3 هزار نفر عنوان کرد و افزود: این دوره استعداد یابی تا 15 شهریور ماه ادامه دارد. وی  هدف از برگزاری  این مسابقات را کشف و پرورش استعداد های ورزشی در کشور دانست و گفت : استعداد های  این مسابقات با هدف حضور در رقابت های بازی های آسیایی ، جهانی و المپیک برگزار می شودبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به برگزاری رقابت‌های استعداد یابی ورزشی گفت:این رقابت‌ها با حضور ۳۱ استان برگزار می‌شود.

حمزه پور گفت: زنجان در ۷ رشته سنگ نوردی آقایان و بانوان، واتر پلوی پسران، ژیمناستیک پسران، کاراته دختران، بدمینتون پسران و ووشو پسران در مجموعه ورزشی انقلاب میزبان است.

حمزه پور تعداد ورزشکاران و کادر داوری ورزشی حاضر در این رقابت‌ها را ۳ هزار نفر عنوان کرد و افزود: این دوره استعداد یابی تا ۱۵ شهریور ماه ادامه دارد.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را کشف و پرورش استعداد‌های ورزشی در کشور دانست و گفت: استعداد‌های این مسابقات با هدف حضور در رقابت‌های بازی‌های آسیایی، جهانی و المپیک برگزار می‌شود
 
انتهای پیام/ن
 

ورزشکاران ۷ رشته برای رقابت به زنجان آمدند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر