کد خبر: ۷۰۴۷۶۷۶
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان:

سید عباس بابایی گفت: تیم دختران شهرداری سمنان به عنوان نماینده استان در رقابت‌های کشوری کاراته موفق به کسب ۱۰ مدال طلا شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، سید عباس بابایی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تیم شهرداری متشکل از نوجوانان دختر ورزشکار به عنوان نماینده استان در رقابت‌های کشوری کاراته شوتوکان تن شین کان کشور حضور یافتند، گفت: این رقابت‌ها در ملارد البرز برگزار و امروز به اتمام رسید.

او با بیان اینکه حاصل کار ورزشکاران استان سمنان ۱۰ طلا و دو نقره بود، افزود: به این ترتیب شهرداری سمنان قهرمان کاراته دختران کشور شد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، با بیان اینکه مهدیه فولادیان در رده سنی خردسالان در وزن منفی ۲۵ کیلوگرم، الینا صفاجو در رده سنی نونهالان در وزن منفی ۴۵ کیلوگرم، سپیده پاکدامن در رده سنی خردسالان در وزن منفی ۲۰ کیلوگرم و ساغر جندقی در رده سنی نونهالان در وزن منفی ۳۵ کیلوگرم برای سمنان مدال طلا دریافت کردند، تاکید کرد: ستایش صفری در رده سنی بزرگسالان در وزن مثبت ۵۵ کیلوگرم مدال طلای این رقابت‌ها را کسب کرد.

بابایی بیان کرد: سایدا شاهورانی در رده سنی نونهالان، فاطمه سادات سیادتی در رده سنی نونهالان در وزن منفی ۳۰ کیلوگرم، ثنا محمدزاده در رده سنی نونهالان در وزن منفی ۳۵ کیلوگرم، مبینا علیپور در رده سنی نوجوانان در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم و آوا محمدی در رده سنی خردسالان منفی ۳۰ کیلوگرم بر سکوی قهرمانی این رقابت‌ها ایستادند و کوثر جندقی در رده سنی امید و وزن منفی ۶۱ کیلوگرم و آناهیتا جعفری در رده سنی نونهالان و در وزن منفی ۳۰ کیلوگرم دو مدال نقره تیم سمنان را به دست آوردند.

انتهای پیام / م

جزئیات مدال آوری دختران کاراته کار سمنانی در مسابقات کشوری

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر