کد خبر: ۷۰۴۷۶۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴

گلف باز کرمانشاهی در دومین دوره رقابت‌های المپیاد استعداد‌های برتر ورزشی، مدال برنز این مسابقات را از آن خود کرد.

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، الهام اکبری رئیس هیأت گلف استان کرمانشاه گفت: نازنین ایزدپناه گلف باز کرمانشاهی در رده سنی ۱۴تا ۱۰ سال پس از ورزشکاران استان تهران و اصفهان به مقام سوم دست یافت و توانست مدال برنز این دوره از المپیاد را کسب کند.

او اظهار داشت: پارمیدا حیدری، مریم کهریزی و مهدیس نادری دیگر اعضای تیم گلف دختران کرمانشاه را تشکیل می‌دهند که در این دوره از المپیاد خوش درخشیدند و پیشرفت قابل قبولی داشتند و این موفقیت‌ها حاصل آموزش‌های صحیح و فنون تخصصی است که فریبا جعفری مربی تیم گلف استان در یک بازه زمانی فشرده در اختیار بازیکنان قرار داد.

رییس هیات گلف کرمانشاه عنوان کرد: طرح استعدادیابی ورزشکاران، در واقع یک طرح نخبه یابی و شناسایی استعداد‌های برتر برای ۱۸ تا ۱۰ ساله‌ها است که از حدود یک سال گذشته با هدف شناسایی استعداد‌های برتر برای حضور در رقابت‌های ورزشی بین المللی است که در وزارت ورزش و جوانان کلید خورد.

اکبری ادامه داد: برای حضور اثربخش در این دوره از المپیاد سعی کردیم با برنامه‌ریزی استعداد‌های برتر را از سطح مدارس، باشگاه‌های ورزشی و علاقه‌مندان به این رشته ورزشی از اقصی نقاط استان مورد آموزش تخصصی و حرفه‌ای فنون اولیه و سپس پیشرفته گلف قرار دهیم.

او بیان کرد: بعد از برگزاری المپیاد و انتخاب نفرات برتر، نباید ورزشکاران به حال خودشان رها شوند، چرا که حفظ این ورزشکاران مستعد و نخبه می‌تواند پشتوانه‌ای برای تیم ملی گلف باشد و به عنوان سرمایه ورزش باید از آن‌ها حمایت و پشتیبانی به عمل آید.

اکبری در خاتمه افزود: نفرات برگزیده این المپیاد به صورت مستقیم تحت نظارت کمیته استعدادیابی فدراسیون قرار می‌گیرند.
رقابت گلف گروه دختران در رده سنی ۱۸تا ۱۰ سال و در ۲ گروه ۱۴تا ۱۰ سال و ۱۸تا ۱۴ سال به میزبانی هیأت گلف استان تهران و در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

انتهای  پیام/ز

 

برگزاری  مسابقات گلف استعدادهای برتر 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر