کد خبر: ۷۰۴۸۲۵۰
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
در مقایسه با مدت مشابه پارسال؛

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از کاهش ۲۳ درصدی مصرف برق به ازای هر مشترک در ۴ ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حسن کریمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز، حفظ پایداری شبکه برق در مناطق گرمسیر کشور را یک ضرورت غیرقابل انکار و بسیار مهم عنوان کرد و گفت: در این زمینه تلاش می‌کنیم تا خدمات مناسبی را به شهروندان ارائه دهیم.

او اظهار داشت: برنامه‌ریزی برای پایدار کردن شبکه و استمرار خدمات رسانی جزو اصلی‌ترین اهداف شرکت توزیع نیروی برق اهواز محسوب می‌شود تا شهروندان بتوانند با کم‌ترین اعمال خاموشی‌ها، روز‌های گرم تابستان را در اهواز سپری کنند.

کریمی در ادامه افزود: برای ارائه خدمات مستمر و پایداری شبکه شهروندان اهوازی نیز باید با صنعت برق استان نهایت همکاری را داشته باشند و الگوی مصرف را رعایت کنند و در ساعت‌های پیک (از ساعت ۱۳ تا ۱۷ و غروب آفتاب تا ساعت ۲۳) از استفاده لوازم غیر ضروری خودداری نمایند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز بیان کرد: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته، شاخص خاموشی شرکت به ازای هر مشترک در سال (SAIDI) در ۴ ماهه اول سال جاری به نسبت مدت مشابه در سال ۹۷ به میزان ۲۳ درصد کاهش نشان می‌دهد، اما در این زمینه به منظور افزایش رضایتمندی مشترکان و مطابق چشم انداز ۱۴۱۰ باید به ۹۹ دقیقه خاموشی در سال برسیم.

این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد؛ روند کاهشی در شاخص خاموشی شهرستان ادامه داشته باشد تا شهروندان اهوازی از آرامش بیشتری در این زمینه برخوردار باشند. این مساله نیازمند همکاری و همراهی شهروندان در مصرف برق نیز است.

انتهای پیام/گ

کاهش مصرف برق در اهواز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر