کد خبر: ۷۰۴۸۶۸۲
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹

روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز در خصوص اخبار اخیر شبکه فساد اقتصادی توزیع کود‌های شیمیایی جهت شفاف سازی اذهان عمومی اطلاعاتی را ارائه کرد.

اطلاعاتی در خصوص اخبار اخیر شبکه فساد اقتصادی توزیع کود‌های شیمیایی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز اعلام کرد: در پی انتشار اخبار حاکی از وقوع فساد اقتصادی در شرکت پتروشیمی شیراز و دستگیری ۱۴ نفر از کارکنان و دلالان کودشیمیایی در منطقه مرودشت مراتب ذیل جهت شفاف سازی اذهان عمومی تقدیم می‌ شود:

شناسایی و کشف شبکه فساد اقتصادی در منطقه به درخواست و هماهنگی کامل با این شرکت و دستور مقام قضایی و توسط سربازان گمنام امام زمان (ع) انجام پذیرفته است.

باند کشف شده با اخلال و فساد در توزیع انواع کود‌های شیمیایی به صورت گسترده فعالیت داشته و شامل افراد متعددی از بخش‌های مختلف فعال در حوزه توزیع کود‌های کشاورزی منطقه و ۶ نفر از کارکنان رده پایین پتروشیمی شیراز بوده که اقدام به سرقت از این شرکت کرده اند.


بیشتر بخوانید: شبکه گسترده توزیع کود‌های شیمیایی لو رفت/ دستگیری ۱۴ تن از کارکنان پتروشیمی شیراز و دلالان


قابل ذکر است که کود‌های کشف شده تنها متعلق به شرکت پتروشیمی شیراز نبوده و کود‌های تولیدی مربوط به سایر شرکت‌های تولید کننده کود‌های شیمیایی نیز بوده است.

ضمن تشکر از دستگاه قضایی و سربازان گمنام امام زمان (عج) شرکت پتروشیمی شیراز درخواست رسیدگی کامل به موضوع سرقت مذکور جهت احقاق حقوق خود و همچنین برخورد قاطع با عاملین این فساد اقتصادی از هر طبقه را دارد.

به عنوان راهکار مناسب جهت مبارزه با این گونه فساد‌های اقتصادی و پیشگیری می‌بایستی از طریق حذف پتانسیل‌های فساد اقدام شود که درخصوص کود‌های شیمیایی تکلیف پتروشیمی‌ها به فروش کود اوره یارانه‌ای با قیمت ۶۱۲۵ ریال در هر کیلو در مقابل قیمت واقعی بورسی این کالا که در محدوده ۲۰۰۰۰ ریال در هر کیلوگرم است همواره این جذابیت را در افراد خاطی جهت اینگونه سوء استفاده ایجاد می‌نماید و راهکار مؤثر، تمکین وزارت جهاد کشاورزی به رأی دیوان عدالت اداری درخصوص خریدکود اوره با قیمت ارائه شده در بورس است.

انتهای پیام/چ

اخبار اخیر شبکه فساد اقتصادی توزیع کود‌های شیمیایی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر