کد خبر: ۷۰۵۱۲۰۳
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹

سربازان گمنام امام زمان (عج) در لرستان رئیس سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی شهرداری خرم آباد را دستگیر کردند.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری خرم آباد دستگیر شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان،  در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی در لرستان، شاهین احمدی رئیس سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی شهرداری خرم‌آباد به اتهام تخلفات مالی و فساد اقتصادی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در لرستان دستگیر شد.

در ۲۴ مرداد ماه امسال وحید رشیدی شهردار سابق خرم‌آباد، مهدی گل‌میرزایی مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری و فرهاد انصاری مسئول رفاه و خدمات شهرداری خرم‌آباد نیز به اتهام فساد مالی و تضییع حقوق شهرداری دستگیر شدند. همچنین مدیرکل سابق امور شهری استانداری نیز در جریان بررسی این پرونده هفته گذشته بازداشت شد.


بیشتر بخوانید:دستگیری سومین مدیر دولتی در لرستان به اتهام فساد مالی 


پیرو بیانیه گام دوم انقلاب و تاکیدات مقام معظم رهبری بر مبارزه قاطع با فساد، در کشور و استان لرستان مبارزه با فساد اقتصادی وارد مرحله جدیدی شده است و این روز‌ها دستگاه‌های نظارتی، امنیتی (سربازان گمنام امام زمان (عج)، سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، قوه قضائیه و.) با جدیت و قاطعیت با فساد اقتصادی مبارزه می‌کنند.

همکاری و هماهنگی دستگاه‌های نظارتی، امنیتی در مقابله با فساد که خارج از نگاه سیاسی انجام می‌شود با حمایت قاطع همه جریانات سیاسی، نخبگان و قشر‌های مختلف مردم همراه شده و موجی از خوشحالی و امید را در دل مردم زنده کرده است که متخلفان در هر پست و مقامی باشند دستگیر می‌شوند.


بیشتر بخوانید:شهردار خرم‌آباد دستگیر شد+ جزییات 


در دو ماه اخیر مرادپور معاون عمرانی سابق استاندار، سپهوند مدیر سابق امور شهری استانداری، ۴ عضو شورای شهر الشتر، شهردار الشتر، دو عضو شورای شهر بروجرد و شهردار سابق ازنا نیز به اتهام تخلفات مالی و اقتصادی بازداشت شدند.

منبع تسنیم

انتهای پیام/ف

شاهین احمدی به اتهام فساد دستگیر شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر