کد خبر: ۷۰۵۱۶۴۲
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
کد خبر : ۷۰۵۱۶۴۲
گروه : زنجان » زنجان

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر درسطح استان ازکشف ۵۵۰ کیلو انواع مواد مخدر خبر داد.

پاکسازی ۲۴ محل آلوده و پاتوق مواد مخدر / دستگیری ۵۰۰ معتاد، قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در زنجانبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، سردار  رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی استان زنجان با تبریک هفته دولت گفت: بر اساس نتایج ارزیابی‌ها و نظر سنجی‌های صورت گرفته مبارزه با مواد مخدر، توجه به مقوله عفاف و حجاب و برخورد با مزاحمان از اولویت‌ها و خواسته‌های مردم استان بوده است.

وی افزود: بر این اساس مبارزه با سوداگران مرگ در تمام ایام در دستور کار ماموران انتظامی استان قرار داشته و خادمان مردم در این نیرو با هماهنگی قضایی، هم اندیشی با مسئولان دادگستری و همراهی مردم طی ۴۵ روز گذشته در سطح استان طرح مبارز با مواد مخدر را اجرا کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به شناسایی و پاکسازی ۲۴ محل و پاتوق استعمال مواد مخدر درسطح استان گفت: در این طرح ۴۵ روز نزدیک ۵۵۰ کیلو انواع مواد مخدر از قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر کشف شد.

وی با اعلام اینکه در این مدت ۵۰۰ معتاد، خرده فروش، قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر شناسایی، دستگیر و جمع آوری شدند تصریح کرد: در این طرح ۱۰ محل توزیع، استعمال و پاتوق تجمع معتادان پلمپ گردید.

فرمانده انتظامی استان زنجان خاطر نشان کرد: پلیس در خصوص پاک‌سازی این مناطق به جد وارد کارشده و با توزیع کنندگانی که بخواهند جوانان این مرز و بوم را به دام اعتیاد بکشانند برخورد سختی خواهد کرد.

سردار جهانبخش با بیان اینکه پلیس زنجان با اقدمات مقابله‌ای، محور‌های مواصلاتی و سطح استان زنجان را برای قاچاقچیان ناامن کرده است افزود: با نزدیکی بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها طرح نظارت بر صنوف به ویژه برخورد با صنوفی که در بحث مواد مخدر فعالیت نماید به اجرا گذاشته خواهد شد.

وی با اشاره به اجرای طرح تامین نظم و امنیت پارک‌ها و مراکز تفریحی گفت: طرح مبارزه با مواد مخدر به صورت مستمر تداوم داشته و به ویژه در پارک‌ها و تفرجگاه‌ها اجرا خواهد شد تا معتادان و توزیع کنندگان مواد مخدر جرات حضور در این محل‌ها را نداشته باشند.

فرمانده انتظامی استان به اجرای طرح تامین نظم و امنیت ایام محرم نیز اشاره و خاطر نشان کرد: طرح مبارزه با مواد مخدر بعد از ایام محرم نیز تداوم خواهد داشت.

این مقام ارشد انتظامی استان زنجان ترویج مواد مخدر را از اهداف دشمنان بیان و تصریح کرد: از شهروندان تقاضا داریم هرگونه اخبار در زمینه توزیع و ترویج مواد مخدر را به پلیس اطلاع دهند.
 
انتهای پیام/ن
 

محل های  آلوده و پاتوق مواد مخدر در زنجان پاکسازی شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر