بازداشت دزدان برلیانس سوار زیر کولر آبی یک خانه!

دزدان برلیانس سوار در شرق تهران در حالی دستگیر شدند که یکی از متهمان زیر کولر یک خانه پنهان شده بود.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  سرهنگ محمد جلینی سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ۹ شهریور امسال در تماس‌های دریافتی به این کلانتری مشخص شد یک دستگاه برلیانس مشکوک که پلاک آن نیز مخدوش شده است در خیابان در حالی پارک کرده است که یک نفر از دو سرنشین آن در حال باز کردن در خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگ است که چند متر جلوتر پارک بود.

بازداشت دزدان برلیانس سوار زیر کولر آبی یک خانه! / در تهران رخ داد

وی ادامه داد: به این ترتیب سریعا ماموران عملیات کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه به محل اعزام و متوجه شدند دو سرنشین خودروی برلیانس در حال باز کردن تاقچه خودروی پژو ۲۰۶ هستند که با دیدن ماموران یکی از آن‌ها با خودرو برلیانس از محل متواری شده و دیگری نیز اقدام به فرار کرده و در حین فرار به خانه‌ای که در آن باز بود وارد می‌شود.

این مقام انتظامی افزود: بعد از مدتی تعقیب و گریز پلیسی سارق برلیانس سوار دستگیر شد و چند نفر از ماموران تیم عملیات کلانتری نیز به همان خانه که سارق دیگر به داخل آن رفته بود اعزام شدند و در حالیکه متهم قصد فرار از راه پشت بام را داشته است از دو پشت بام آن طرف‌تر در حالیکه زیر یک دستگاه کولر پنهان شده بود دستگیر شد؛ بنابراین گزارش، در منزل یکی از متهمان که تحت تعقیب پلیس آگاهی پایگاه ششم آگاهی تهران بزرگ نیز بود ۶۰ عدد ضبط، ساب و باند کشف شد که متهم آن‌ها را در انباری و کانال کولر خانه اش جاساز کرده بود.

گفتنی است براساس ادعای خود متهمان که هر دو سابقه دار در زمینه سرقت می‌باشند، بیشتر سرقت‌ها با برلیانس پلاک مخدوش و یا یک دستگاه موتورسیکلت ان. اس صورت گرفته است.

بنا بر این گزارش، با تشکیل پرونده ای، هر دو متهم به مقام قضائی معرفی شدند.

منبع: رکنا

انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.