خروس وحشی جان زن جوان را گرفت

شاید وقتی خبر قتل و کشته شدن یک انسان را می‌خوانیم ناخودآگاه یاد صحنه‌های تیراندازی و کشتار بی رحمانه توسط یک سلحه و مواردی مشابه بیفتیم. اما جالب است بدانید که یک زن استرالیایی توسط خروس خود به قتل رسید.

یک زن استرالیایی توسط خروس خود کشته شدبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  این زن سالخورده بعد از حمله شدید خروس به پاهایش و پاره شدن ورید‌های پا از شدت خونریزی جان باخت.

هویت این زن برای احترام به خانواده او افشا نشده است، اما به نظر می‌رسد این حادثه غم انگیز منجر به تجدید هشدار‌های عمومی در مورد خطرات حیواناتی شده است که ممکن است در نگاه اول بی ضرر به نظر برسند، اما تهدیدی بسیار واقعی هستند. پروفسور راجر بیارد، کارشناس پزشکی قانونی دانشگاه آدلاید در حال مطالعه در مورد خطرات برخی حیوانات به ویژه برای افراد مسن است.

وی در گفتگو با The Advertiser اظهار داشت: "من سعی می‌کنم سالخورده‌هایی را که واریس دارند و با یک عمل ساده تحت درمان قرار می‌گیرند به درمان سریع تشویق کنم، زیرا به ویژه در مقابل ضربات و پارگی رگ‌ها آسیب پذیر هستند. پیش از این نیز شاهد مرگ یک زن سالخورده بودم که گربه به پاهایش حمله کرده بود. "

یک زن استرالیایی سالخورده توسط خروس خود کشته شد

وی ادامه داد: "ما بسیاری از نمونه‌ها را در مورد حیواناتی که باعث مرگ شده اند پیدا کردیم و این هشداری برای سالمندان است. به عنوان مثال، گربه‌ها خطر بزرگی برای سالخوردگان محسوب می‌شوند چرا که اغلب داخل دست و پا می‌پیچند. "

در اوایل سال جاری میلادی نیز، یک مرد استرالیایی توسط یک پرنده بزرگ خانگی، کشته شد.

منبع:انتخاب

انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار