کد خبر: ۷۰۶۰۱۲۹
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان:

دانایی گفت: ۴۰پروژه بهداشت و درمان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی با هزینه ای بالغ بر دو هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال با حضور وزیر بهداشت افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان ضمن بیان اینکه وزیر بهداشت و درمان، پنج‌شنبه هفته جاری به استان سمنان سفر می‌کند،گفت: هدف از این سفر افتتاح ۴۰ پروژه بهداشت و درمان تحت پوشش این دانشگاه است که برای این طرح‌ها بالغ‌بر دو هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

او ضمن بیان اینکه مقصد اول سعید نمکی گرمسار خواهد بود، افزود: پس از برگزاری مراسم استقبال وزیر بهداشت در گام نخست فاز آموزشی و سالن کنفرانس بیمارستان معتمدی را افتتاح خواهد کرد و بعد از بررسی مشکلات این ناحیه وارد آرادان شده و چند طرح به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان بابیان اینکه بیشترین تمرکز برنامه‌ها در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) سمنان گنجانده‌شده است، ابراز داشت: در این سفر اتاق‌های عمل مرکز آموزشی پژوهشی درمانی، بخش فوق تخصصی کودکان، بخش وی‌آی پی و فاز جدید مرکز آموزشی پژوهشی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) سمنان افتتاح می‌شود.

دانایی بابیان اینکه افتتاح خوابگاه دخترانه دانشکده پیراپزشکی ۱۸۰ نفره سرخه نیز در دستور کار است، اضافه کرد: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و خانه بهداشت ضمیمه ده‌سلطان، پایگاه سلامت شهید کاشفی، بیمارستان دندانپزشکی، مرکز جامع سلامت شهری فریدون فامیلی، خوابگاه خیری دانشجویی، فاز سوم دانشکده دندانپزشکی و پردیس بین‌الملل از جمله طرح‌های افتتاحی در این سفر خواهد بود.

او افزود: سعید نمکی در این سفر همچنین از مرکز سوختگی و مرکز غربال‌گری و سرطان در دست احداث سمنان نیز بازدید خواهند داشت.

انتهای پیام / م

وزیر بهداشت و درمان به استان سمنان سفر می‌کند/ افتتاح ۴۰ پروژه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر