کد خبر: ۷۰۶۲۷۵۵
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
همزمان با ماه محرم وایام سوگواری حضرت اباعبداله الحسین (ع)؛

مدیرکل کمیته امداد استان گفت:اجرای طرح احسان حسینی با هدف دستگیری از نیازمندان وساماندهی نذورات مردمی در دفاتر،مساجد ومراکز نیکوکاری استان زنجان به اجرا در آمد

اجرای طرح احسان حسینی در استان زنجانبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،هدایت صفری مدیرکلکمیته امداد استان در جلسه ستاد احسان و نیکوکاری گفت: استان زنجان بهشت خیران و پایتخت شور و شعور حسینی است وبرای استفاده از این ظرفیت عظیم خیر واحسان و ساماندهی نذورات مردمی برای توزیع بین مستمندان واقعی جامعه و تقویت و تبیین فرهنگ احسان ونیکوکاری طرح احسان حسینی از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر در استان اجرا می‌شود.

او با بیان اینکه بخش قابل توجهی از جامعه تحت حمایت کمیته امداد در استان را سالمندان و بیماران نیازمندی تشکیل می‌دهند که قادر به حضور در هیات‌های مذهبی نیستند گفت: همشهریان زنجانی برای هماهنگی دریافت و توزیع نذورات خود توسط کمیته امداد در تمام ایام می‌توانند با امداد حضرت امام ارتباط برقرار کنند.

صفری بابیان اینکه متولیان و بانیان هیات‌های مذهبی و مردم نیکوکار استان می‌توانند سهمی از غذای نذری خود را برای نیازمندان کنار بگذارند، افزود: این نهاد آماده دریافت و توزیع این نذورات و همچنین سایر کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران و نیکوکاران در ایام عزای امام حسین (ع) است.

مدیر کل کمیته امداد استان با اشاره به فراهم کردن امکان مشارکت الکترونیکی برای کمک به نیازمندان، ادامه داد: کد# ۰۲۴*۸۸۷۷*، شماره تلفن ۰۹۶۸۸۷۷ و تارنمای emdad.ir از مهم‌ترین روش‌های الکترونیکی موجود برای کمک نقدی و غیرحضوری به نیازمندان استان است.

او با بیان اینکه این طرح تا پایان ماه صفر در استان ادامه دارد گفت: سال گذشته عزاداران حسینی استان زنجان در قالب طرح احسان حسینی بیش از یک میلیارد و ۵۷۴ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

صفری خاطر نشان کرد: به منظور اجرای طرح احسان حسینی در ماه محرم و صفر، از ظرفیت مساجد، حسینیه‌ها، تکایا و هیات‌های مذهبی و نیز نقش روحانیون، مبلغان و مداحان در ترغیب مردم به انجام کار خیر استفاده می‌شود و مردم نیکوکار می‌توانند نذورات خود را اعم از غذای گرم، وگوشت قربانی به این نهاد تحویل دهند تا در اسرع وقت بین نیازمندان واقعی توزیع شود.

انتهای پیام/ن

 

طرح احسان حسینی در استان زنجان اجرا می شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر