کد خبر: ۷۰۶۳۵۵۵
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۲
مدیرکل کمیته امداد ایلام ؛

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: توانمندسازی همچنان رسالت مهم و اصلی‌ترین هدف کمیته امداد در خدمت رسانی به محرومان این استان است.

توانمندسازی خانواده‌ها همچنان اصلی‌ترین هدف کمیته امداد در خدمت رسانی به محرومان است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، ضیاء رضایی در آیین تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم کمیته امداد اداره چوار ایلام گفت: اگرچه که در طول سال خدمات گسترده و متنوعی به نیازمندان این استان ارائه می‌شود، اما ارائه خدمات و راهکار‌هایی که منجر به کاهش وابستگی و در نهایت استقلال معیشتی و توانمندسازی این خانواده‌ها باشد از اولویت‌های مهم کمیته امداد است.

او با اشاره به خدماتی که به نیازمندان و مددجویان بخش چوار ارائه شده است بیان کرد : خدمت رسانی‌ها در این منطقه به نحو درست و در مسیر مطلوبی قرار دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با اشاره به همکاری و همدلی صمیمانه بین کارکنان امداد بخش چوار افزود: کار هدفمند و با برنامه ریزی، وقت گذاری، اشراف بر نیاز‌های مددجویان و انجام کار کارشناسی در راستای رفع نیاز‌های آنان از شاخص‌های مهم خدمت رسانی در این منطقه است.

رضایی ادامه داد: وجود این شاخص‌های بسیار خوب و همچنین ظرفیت‌هایی که در این منطقه برای ارائه خدمت وجود دارد می‌تواند کاهش محرومیت‌ها در این منطقه و ارتقاء سطح معیشتی آنان را به دنبال داشته باشد.

حجت الاسلام میهن پرست امام جمعه چوار نیز در این آئئین با تقدیر از خدمات متنوع کمیته امداد بیان کرد: کمیته امداد در مجموعه فعالیت‌های خود خدمات کم نظیری را هدف گذاری و ارائه داده است که کمتر سازمانی چنین خدمات متنوعی را ارائه داده است.

امام جمعه چوار افزود: ارتباط گسترده و همه جانبه با قشر خیر و نیکوکار و استفاده از توان این افراد از برجسته‌ترین خدمات این نهاد است.

در این مراسم با تقدیر از خدمات چندساله موسی نژاد به عنوان رئیس کمیته امداد چوار، خیراله ملکی به عنوان رئیس جدید کمیته امداد چوار معرفی شد.

انتهای پیام/غ

توانمندسازی خانواده‌ها اصلی‌ترین هدف کمیته امداد است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر