کد خبر: ۷۰۶۳۸۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
ملی پوش دوچرخه سواری:

محمد گنج خانلو گفت: هدف من حضور در رقابت های قهرمانی جهان است اما تکنون برای اعزام به این رقابت خبری نشده است.

محمد گنج خانلو ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره کسب سهمیه المپیک بیان کرد: هدف من حضور در مسابقات قهرمانی جهان است و قول داده بودم تا نتیجه خوبی کسب کنم، اما خبری از رفتن به این مسابقه نیست‌. آخرین شانس من برای نتیجه گرفتن در رده زیر ۲۳ سال بود. دوچرخه سواری ایران در سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته است و حضور در این رقابت به اعتلای رکابزنان کمک می کند.

خبری از اعزام به رقابت های قهرمانی جهان نیست/ باشگاه سپاهان فقط هزینه بلیت را پرداخت کرد

او در ادامه گفت: اینکه قرار است در ادامه به چه  رقابت هایی اعزام شویم مشخص نیست و امیدوارم روند اعزام ها ادامه دار باشد و در این راه فدراسیون بازیکنان را همراهی و کمک کند. این اعزام ها و نتایج کسب شده در نگه داشتن تک سهمیه ایران یا تبدیل شدن آن به ۲ سهمیه تاثیر دارد. البته همین یک سهمیه ای که وجود دارد با توجه به شرایط، هم می توان آن را حفظ کرد هم برای ایران آن را از دست داد.

گنج خانلو درباره هزینه های اعزام به تور اندونزی و چین اظهار کرد: تیم سپاهان فقط پول بلیت را پرداخت کرد و همیشه برای حمل دوچرخه هایمان دچار مشکل هستیم و به آن اضافه بار می خورد که بازیکن باید از جیب خودش هزینه کند. 


بیشتر بخوانید: سهمیه المپیک بگیر، دوچرخه بِبَر


خبری از اعزام به رقابت های قهرمانی جهان نیست/ باشگاه سپاهان فقط هزینه بلیت را پرداخت کرد

او گفت: سطح رقبای آسیایی ما نسبت به گذشته  خیلی بالا رفته است اما با این وجود نفرات تیم جزء بهترین های ایران هستند. ما از رقابت با سایر رقبا دور شدیم و بازیکنان با بازیکنان داخلی سنجیده می شوند. کیفیت تجهیزاتم خوب بود و فدراسیون برای این رقابت ها به من دوچرخه  جاده داد تا بتوانم با سایر رکابزنان آسیایی به رقابت بپردازم.

ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان عنوان کرد: درباره ۲ تور چین و مالزی که همراه تیم سپاهان اعزام شده بود، بیان کرد: قبل از آمدن به مسابقات از ناحیه زانو مصدوم بودم و درد داشتم. این مصدومیت، من را در مسابقه اول  اذیت نکرد. در تور دوچرخه سواری اندونزی از ۷۰درصد آمادگی برخوردار بودم که در دو مرحله مسیر مسابقه کفی بود، اما نتوانستم روی سکو قرار بگیرم چرا که اکثر مسیر‌ها سربالایی بود که در  تخصصم نبود. در تک مرحله  تور چین با توجه به شرایط سوم شدم که در  تیمی اول شدیم. در تور سه روزه ژینگتای با آمادگی بهتر نسبت به قبل استارت زدیم که دو مرحله اول آن در تخصص من نبود، اما مرحله آخر را دوم شدم. در گرفتن پیراهن امتیازی با امتیاز مساوی متاسفانه دوم شدم و این در حالی بود که  در این تور تمام نفرات برتر آسیا حضور داشتند.  


بیشتربخوانید:

 کیفیت لیگ دوچرخه سواری بانوان خوب بود

 پراش: باید روادید ۳ رکابزنمان صادر شود


انتهای پیام/

آخرین اخبار از فدراسیون دوچرخه سواری

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر