کد خبر: ۷۰۶۴۸۷۲
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

رقابت‌های روز دهم جام جهانی بسکتبال امروز (دوشنبه) با برگزاری ۸ دیدار پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت‌های جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین امروز (دوشنبه) با برگزاری ۸ دیدار پیگیری می‌شود تا پرونده این مسابقات در گروه بازنده‌ها و برنده‌ها بسته شود.

گروه O (بازنده‌ها)

تیم‌های ملی بسکتبال ژاپن و مونته نگرو نخستین بازی این گروه را از ساعت ۱۲:۰۰ برگزار می‌کنند، میزبان المپیک یعنی ژاپن در هیچ کدام از بازی هایش به پیروزی نرسیده و امیدوار است حداقل این بازی را با برد پشت سر بگذارد.

دیگر دیدار این گروه هم میان تیم‌های ترکیه و نیوزلند پیگیری می‌شود.


بیشتر بخوانید: بازتاب صعود تیم ملی بسکتبال ایران به المپیک ۲۰۲۰ در صفحه رسمی این مسابقات


گروه L (برنده‌ها)

تیم‌های ملی بسکتبال لیتوانی و دومنیکن نخستین دیدار این گروه را از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌کنند. ۲ تیم بازی نخستشان در جمع ۱۶ تیم برتر را با باخت شروع کرده اند وامیدی برای رسیدن به جمع شانزده تیم برتر را ندارند.

فرانسه و استرالیا هم دیگر دیدار این گروه را از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌کنند. هر ۲ تیم درخشیده و به مرحله بعدی رسیده اند و این بازی برای تعیین سرگروهی یکی از آن‌ها است.

گروه P  (بازنده‌ها)

تیم‌های ملی بسکتبال سنگال و اردن نخستین دیدار این گروه را از ساعت ۱۳:۰۰ برگزار می‌کنند. ۲ تیم در این تورنمنت موفق نبوده اند و به دنبال پایانی خوش در این رقابت‌ها هستند.

کانادا و آلمان هم در یک بازی دیدنی به مصاف یکدیگر می‌روند.

گروه K (برنده‌ها)

رقابت‌های این گروه شاید حساس‌ترین بازی‌های امروز باشد، یونان و چک نخستین بازی را از ساعت ۱۳:۰۰ برگزار می‌کنند و یونانی‌ها امیدوارند با پیروزی در این بازی صعودشان را قطعی کنند.

آمریکا و برزیل و هم در یک بازی حساس و مهم دیگر از یاعت ۱۷:۰۰ به مصاف یکدیگر می‌روند. با توجه به سابقه ۲ تیم انتظار می‌رود بازی زیبایی را شاهد باشیم.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از جام جهانی بسکتبال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر