کد خبر: ۷۰۶۵۴۱۳
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵
مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان خبر داد؛

مهدی جمال با بیان اینکه گردشگری در سمنان مظلوم است از استمرار حمایت‌ها برای توسعه اقامتگاه‌های بوم گردی در استان سمنان خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، مهدی جمال مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان در جلسه کانون هماهنگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان با بیان اینکه ایجاد مراکز اقامتی ارزان قیمت در این استان در دستور کار است گفت: ایجاد اقامتگاه‌های بوم‌گردی تاکنون بالاتر از تعهد انجام‌شده و ایجاد و توسعه این مراکز در دستور کار است.

او با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری در استان سمنان گفت: توسعه گردشگری در این استان نیازمند برنامه‌ریزی مدون است.

جمال با بیان اینکه هدف این کانون توسعه صنعت گردشگری در استان سمنان است گفت: ظرفیت گردشگری در اقتصاد و ایجاد اشتغال آن‌چنان است که اگر به آن توجه شود؛ می‌تواند اقتصاد کشور و استان سمنان را دگرگون کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان با اشاره به با اشاره به اشتغال ایجادشده در بخش گردشگری استان سمنان تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از سه هزار و ۲۵۰ نفر در حوزه گردشگری استان سمنان مشغول به کار شده‌اند.

او با بیان اینکه «گردشگری» به عنوان محور توسعه استان سمنان در اسناد بالادستی قرار گرفته است عنوان کرد: تحقق چشم‌انداز‌های حوزه گردشگری می‌طلبد که با یک خرد جمعی به موضوع نگاه کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان با اشاره به اینکه صنعت گردشگری در این استان مظلوم واقع شده است؛ توجه ویژه به این بخش برای توسعه اقتصادی استان سمنان را ضروری عنوان و تصریح کرد: باید ظرفیت‌های گردشگری استان سمنان بیش‌ازپیش برای گردشگران معرفی شود.

انتهای پیام / ر

گردشگری در استان سمنان مظلوم است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر