کد خبر: ۷۰۶۷۰۲۲
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
کد خبر : ۷۰۶۷۰۲۲
معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان:

عملکرد روسای ۷ هیات ورزشی مطلوب نیست

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان، عملکرد روسای ۷ هیات ورزشی استان را بسیار ضعیف و ناامید کننده دانست.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، ابراهیم نصیری معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان، روز چهارشنبه ۲۰ شهریورماه در مجمع انتخاب رییس هیات هندبال استان در اهواز گفت: تخلفات اخلاقی و مالی، خطوط قرمز اداره کل ورزش و جوانان استان است، لذا از رییس جدید هیات هندبال خوزستان تقاضا داریم که به این موارد توجه ویژه داشته باشد.

او با بیان اینکه برنامه مداری در کنار اقدام و عمل باید در دستور کار هیات‌های ورزشی استان قرار گیرد، بیان کرد: چند رییس هیات داریم که تاکنون به اندازه هیات دولت برای افراد مختلف ابلاغ می‌زنند و هر روز نیز در فضای مجازی این موارد را منتشر می‌کنند، ولی متاسفانه در المپیاد استعداد‌های برتر کشور شاهد بودیم که برخی از همین هیات‌ها عملکرد ضعیفی داشتند که طی چند روز آینده اسامی این هیات‌ها را اعلام خواهیم کرد.

نصیری اظهار داشت: اینکه هیاتی مدام در فضای مجازی عکس ارسال کند و تنها به این موضوع بپردازد از دید اداره کل ورزش و جوانان استان هیچ جایگاهی ندارد، برای ما اقدام و عمل مهم است و اصلا به عکس و تبلیغات نیاز نداریم.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان در ادامه افزود: برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در خوزستان برای رونق این رشته در استان و کشور بسیار مفید است، لذا اداره کل ورزش و جوانان استان در صورت گرفتن میزبانی از سوی هیات، در کنار هندبال خوزستان بوده و فراتر از حد ممکن کمک می‌کند.

این مقام مسئول تصریح کرد: اداره کل ورش خوزستان موظف به کمک به هیات‌ها است نه اینکه از صفر تا صد منابع مالی آن‌ها را تامین کند و این موضوع در آیین‌نامه نیز آمده است. کمک ما با توجه به میزان اقدام و عمل هیات‌ها است.

ابراهیم نصیری اذعان داشت: مسئولیت اعضای مجامع تنها رای دادن نیست بلکه انتظار داریم اگر رییس هیاتی خوب کار نکرد، این موضوع را به گوش فدراسیون و اداره کل برسانند. بی شک مجامع هیات‌ها این قدرت را دارند که در صورت عملکرد نامناسب، حتی رییس هیات را استیضاح کند.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان در خصوص فدراسیون کاراته که انتخابات رییس هیات را به تعویق انداخت بیان کرد: برای فدراسیون کاراته متاسفم که نه این فدراسیون و نه اعضای مجمع کاراته استان هیچ کاری برای این رشته نکردند تا اینکه خود اداره کل ورزش استان برای بهتر شدن شرایط هیات کاراته اقدام کرد و رییس هیات را تغییر داد.

او با بیان اینکه در ۴ سال گذشته، نه دبیر و نه نایب‌رییس هیات هندبال خوزستان را به چشم ندیدم افزود: لذا از رییس جدید هیات می‌خواهم که ابتدا تمام کمیته‌های هیات هندبال را راه اندازی و به ارتقای سطح داوری، مربیگری و آموزش هندبال استان کمک کند.

نصیری با بیان اینکه در تمام رشته‌ها مربیان و داوران برجسته هر رشته، حکم سیستم پدافند هوایی کشور را دارند اظهار داشت: متاسفم که در فوتبال خوزستان یک داور وسط لیگ برتری نداریم، در حالی که فوتبال استان سهم به سزایی در فوتبال ایران و آسیا داریم.

مجمع انتخاب هیات هندبال خوزستان روز چهارشنبه در اهواز برگزار شد و سروش کجبافی با ۱۷ رای به عنوان رییس هیات هندبال استان شناخته شد.

انتهای پیام/گ

عملکرد روسای هیات‌های ورزشی ضعیف است

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر