کد خبر: ۷۰۶۷۳۴۹
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان گفت: مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی شهر همدان در امنیت کامل برگزار شد.

حضور فعال آتش نشانان در روز سوم عاشورا/ امنیت کامل در روز تاسوعا و عاشورای حسینیبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ، محمدرضا بیاناتی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان   با توجه به برگزاری مراسم روز سوم عاشورا در شهر همدان، بیان کرد: اقدامات لازم، پیشگیرانه و گروه‌های فعال سازمان آتش نشانی با آمادگی کامل جهت برگزاری مراسم عزاداری  روز سوم شهادت شهدای کربلا در مسیر تردد دستجات عزاداری حضور دارند تا در موقع لزوم و خطرات احتمالی انجام وظیفه کنند.

او با توجه به برگزاری مراسم عزاداری هیأت‌ها و دستجات حسینی و لزوم اقدامات پیشگیرانه در خصوص حوادث احتمالی، چندین مرحله بازدید از حسینیه ها، تکایای پر تردد و پرجمعیت شهر همدان پیش از آغاز ایام سوگواری سید و سالار شهیدان توسط کارشناسان این سازمان انجام شد.

بیاناتی  در ادامه افزود: تعدادی خاموش کننده دستی به صورت امانت در اختیار برخی از حسینیه‌ها و تکایای شهر قرار داده شده تا در مواقع بروز حوادث از آن‌ها استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان در ادامه اظهار کرد: در دهه اول محرم به ویژه مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی، آتش نشانان و ایستگاه‌های ده‌گانه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی به صورت ویژه در آماده باش کامل قرار داشتند.

او با بیان اینکه ۱۵ گروه عملیاتی شامل ۳ نفر آتش نشان  در مسیر‌های تردد هیأت‌ها و تجمع عزاداران حسینی مستقر بودند، ادامه داد:  خوشبختانه مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در شهر همدان  بدون کوچکترین حادثه برگزار شد.

انتهای پیام/د.ا

برپایی عزاداری‌های دهه اول محرم در امنیت کامل

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر