کد خبر: ۷۰۶۷۴۱۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
بسته حوادث امروز ۲۱ شهریورماه:

بسته اخبار حوادث امروز از دستگیری ۱۴ سارق و کشف یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق را اینجا بخوانید.

کشف یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در کنگاوربه گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،فرمانده نیروی  انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۷۷ فقره سرقت با تلاش ماموران پلیس در ۷۲ ساعت گذشته خبر داد.


سرهنگ "حسین براری" اظهار داشت: ۲۴ فقره از این سرقت‌ها مربوط به سرقت قطعات خودرو و داخل خودرو، ۱۵ فقره سرقت خودرو و بقیه مربوط به سایر سرقت هاست.

او افزود: در این مدت ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه ۵۱ دستگاه خودرو و موتورسیکلت فاقد مدارک را توقیف و به پارکینگ منتقل کردند.

سرهنگ براری ادامه داد: درراستای اجرای طرح، ۱۲ نفر معتاد و خرده فروش موادمخدر نیز دستگیر و از آن‌ها بیش از یک کیلو گرم انواع موادمخدر کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود: در این ایام تعداد ۴ نفز از ارازل و اوباش که بزرای شهروندان ایجاد مزاحمت نموده بودند نیز دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.


 

کشف یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در کنگاور

 

 


 فرمانده انتظامی استان  کرمانشاه از کشف تعدادی کالای قاچاق شامل سیگار، کفش، پوشاک و وسایل جانبی خودرو به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در شهرستان کنگاور خبر داد.


سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: مأموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه حین کنترل خودرو‌های عبوری به ۲ دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و کامیون مشکوک شده و آن‌ها را متوقف کردند.

او ادامه داد: در جریان بازرسی از این خودروها، ۷۵ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار، ۵۰ دست لنت کامیون، یک هزار و ۳۰۰ دست پوشاک، ۳۳۰ جفت کفش و ۱۰ قوطی گریس قاچاق کشف شد.

سردار جاویدان، ارزش محموله‌های قاچاق کشف شده را طق نظر کارشناسان، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به انتقال هر ۲ دستگاه خودروی توقیفی به پارکینگ، از دستگیری ۳ نفر در این رابطه و معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

او در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه‌های پلیس کرمانشاه اعلام و عنوان کرد از ابتدای سال تاکنون کشفیات قاچاق نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد خوبی داشته است.

 ۱۴ سارق در دام پلیس آگاهی کرمانشاه

 

  رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اجرای طرح مبارزه با سرقت، گفت: در این اربطه کاراگاهان موفق به دستگیری ۱۴ سارق حرفه‌ای شدند.

 سرهنگ "محمدرضا امیری" اظهار داشت: ۱۲ نفر از افراد دستگیر شده در کار سرقت احشام و ۲ نفر هم در کار سرقت منزل فعالیت داشتند.

او همچنین از کشف ۱۷ فقره سرقت در زمینه احشام، منزل، سیم برق، اماکن خصوصی، قاپ زنی و ... خبر داد.


سرهنگ امیری یادآوری کرد: در این طرح همچنین ۲۷ راس از احشام سرقت شده نیز کشف و تحویل صاحبانشان شد.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان مبارزه با پدیده سرقت و کشف سرقت‌های انجام شده در سریعترین زمان ممکن را از مهمترین برنامه‌های پلیس برشمرد.


انتهای  پیام/ز

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر